شیر پروانه ای گیربکس دار

شیر پروانه ای گیربکس دار یکی از شاهکارهای تولید و عرضه محسوب می شود که جنس دیسک به کار رفته در این محصول بسیار شگفت انگیز است. در طراحی شیر پروانه ای گیربکس دار بالاترین کیفیت مونتاژ در نظر گرفته شده است. یکپارچگی محصول و کیفیت بی نظیر آن بسیار مشهور است
در رده انواع شیرهای پروانه ای ، شیر پروانه ای گیربکس دار توانسته بسیار خوش بدرخشد.

کیفیت بی نظیر این محصول و همینطور متوسط آن سبب شده است که به نوعی نظر بسیاری از خریداران را به سمت خود جلب نماید. در واقع اگر کمی بیشتر به طراحی شیر پروانه ای گیربکس دار دقت کنید متوجه می شوید که تولیدکننده به هیچ عنوان به فکر صرفه جویی در ابعاد و کیفیت آن در هر میلیمتر نبوده است.


مشخصات شیر پروانه ای گیربکس دار
شیر پروانه ای گیربکس دار با بالاترین کیفیت مونتاژ ساخته است که اگر دقت نمایید این محصول بسیار یکپارچه طراحی شده است و به هیچ عنوان ناهمواری در طراحی آن دیده نمی شود. شیر پروانه ای گیربکس دار همیشه در لیست بهترین ها قرار دارد، بنابراین نمی توان انتظار قیمت بسیار ارزان را از آن داشت در واقع تولید کننده هرگز هدف محصول ارزان با کیفیت متوسط را ندارد و به دنبال بهترین کیفیت است
به نوع طرحی که برای شیر پروانه ای گیربکس دار در نظر گرفته شده است دقت کنید، در واقع از شیرهایی با رده های بالا استفاده شده و انتخاب قطعات در این محصول بسیار لوکس و بی نظیر است. شاید در ابتدا با خود بگویید در لیست قیمت انواع شیرهای پروانه، شیر پروانه ای گیربکس دار از همه گرانتر است! که البته درست هم حدس زده اید این محصول به طور کلی قیمت متوسط رو به بالا دارد اما یک تمایز ویژه در این محصول دیده می شود که قطعاً دانستن آن شما را نیز شگفت زده می کند.
دیسک به کار رفته برای آن چدنی نبوده و حتی از استیل ۳۰۴ نیز در طراحی آن استفاده نشده است، البته اگر شما به دنبال شیر پروانه ای گیربکس دار چدنی و یا استیل باشید موجود است.
برای دیسک این محصول از مواد استلنس استیل با کیفیت بی نظیر استفاده شده است که رتبه دار بیشترین مقاومت در برابر خوردگی محسوب می شود. با استفاده از شیر پروانه ای گیربکس دار خیال شما از حیث عدم زنگ زدگی جمع خواهد بود.

ویژگی های شیر پروانه ای گیربکس دار
ماندگاری بالا یکی از ویژگی های بسیار مهم شیر پروانه ای گیربکس دار است، در واقع شما با یکبار خرید می توانید تا انتهای پروژه خود را تضمین نمایید. چکش خواری محصول بسیار بالا بوده و خبری از ترک و شکستگی نمی باشد. از مقاومت مکانیکی شیر پروانه ای گیربکس دار هر چقدر بگوییم کم است. در واقع مقاومت بالای این محصول است که در ذهن افراد نقش می بندد.
ماده آب بندی در این محصول EPDM است که خلوص بسیار بالایی دارد. دیسک به کار رفته در آن بسیار عالی بوده و می تواند تا ۱۶ بار فشار را تحمل نماید. در نظر داشته باشید که رنگ بدنه به کار رفته برای شیر پروانه ای گیربکس دار، اپوکسی است که توسط سیستم های حرارتی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.
دندانه های به کار رفته در این محصول به میزان ۱۰ عدد بوده و از جنس ضد زنگ GEAR است و بسیار محکم طراحی شده است.
در این محصول میزان نشت آب در آزمایش ها صفر اعلام شده است و هیچ نوع نشتی گزارش نشده است.
شیر پروانه ای گیربکس دار در وضعیت تسمه کشی شده عرضه می شود و استانداردهای لازم برای بسته بندی محکم آن به کار رفته است. در نظر داشته باشید که شیر پروانه ای گیربکس دار به طور کلی از محصولات بسیار با کیفیت و ایمن است که امتحان خود را پس داده است.


ساختار شیر پروانه ای گیربکس دار
فرمان به کار رفته در این محصول با رنگ الکتروفورتیک است و هیچ نوع عدم کیفیتی در خصوص آن گزارش نشده است. سبک آب بندی آن با بیشترین خلوص گزارش شده است، تیمار حرارتی به کار رفته برای رنگ بدنه به صورت ساعتی گزارش شده است.
این محصول از نظر وزن در دسته سنگین وزن ها محسوب می شود و برای پروژه هایی که وزن بالای شیر پروانه ای یکی از آیتم های مهم محسوب می شود گزینه ای بی نظیر به شمار می آید.
طراحی شیر پروانه ای گیربکس دار به صورتی است که با شرایط مختلف سازگار می باشد امکان تغییر قطر بیرونی برای این محصول فراهم شده است. در نظر داشته باشید که قیمت شیر پروانه ای گیربکس دار با توجه به کیفیت بی نظیر آن قطعاً مناسب و استاندارد است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *