شیر فلکه چدنی وگ ایران (بی همتا)

فروش و قیمت شیر فلکه کشویی (دروازه ای یا گیت ولو) وگ ایران (بی همتا) در فشارهای ۱۰ و ۱۶ بار با مناسبترین قیمت

شرکت وگ ایران در سال ۱۳۶۸ مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و استفاده از مواد خام مرغوب و استفاده از نیروی متخصص و مجرب، محصولاتی با کیفیت بالا را در اختیار صنعت کشور قرار می دهد. این شرکت دارای آزمایشگاه مستقر در شرکت، بانک اطلاعات فنی و استاندارد ها، واحد کنترل کیفیت و کارگاه مدلسازی می باشد که باعث می شود روند تولید و ارزیابی محصولات با کیفیت و سرعت بالاتری انجام پذیرد. این شرکت، سازنده انواع مختلفی از شیرآلات صنعتی از جمله شیر فلکه چدنی وگ ایران می باشد که شیر فلکه های خود را در ۳ مدل سوزنی، زبانه فلزی و زبانه لاستیکی ایجاد می کند که دارای تحمل فشار کاری ۱۰ و ۱۶ بار می باشند که در ادامه هر یک از این ۳ مورد را توضیح خواهیم داد.

توضیحات تکمیلی در مورد شیر فلکه چدنی وگ ایران

شیر فلکه سوپاپی یا سوزنی نوعی از شیر فلکه چدنی وگ ایران با بدنه و درپوش از جنس چدن نشکن یا داکتیل، نشیمنگاه و دریچه از جنس برنز یا فولاد ضد زنگ، محور از جنس فولاد ضد زنگ، اورینگ با جنس وایتون و آب بند از نوع برنز یا فولاد ضد زنگ است. این محصول دارای تحمل فشار کار ۱۰ و ۱۶ بار و دارای ابعاد ۱۵ تا ۴۰۰ میلیمتر است. حداکثر دمای قابل تحمل برای محصول با جنس های آب بند EPDM، سیلیکون، برنز و فولاد ضد زنگ به ترتیب برابر با ۵۰، ۱۰۰، ۱۵۰ و ۲۰۰ درجه سانتیگراد است. پوشش داخلی و بیرونی شیر از رنگ اپوکسی پودری نوع الکترواستاتیک می باشد. معمولا از این محصول در تاسیسات آب و بخار مورد استفاده قرار می گیرد. در جدول زیر تست بازرسی نهایی را برای این محصول مشاهده می کنید:

آزمون فشار در نشیمنگاه (آب ۲۳ درجه)آزمون فشار در بدنه (آب ۲۳ درجه)حداکثر دمای عملیاتیحداکثر بار عملیاتیبارابعاد
۱۸۲۴۲۰۰/۱۵۰/۱۰۰/۵۰۱۶۱۶۱۵-۴۰۰
۱۱۱۵۲۰۰/۱۵۰/۱۰۰/۵۰۱۰۱۰۱۵-۴۰۰

 

شیر فلکه چدنی وگ ایران با زبانه فلزی، دارای بدنه، زبانه و درپوش از جنس چدن خاکستری، محور از جنس فولاد ضد زنگ و مهره محور از برنج فورج شده می باشد. این محصول دارای تحمل فشار کار ۱۰ و ۱۶ بار و دارای ابعاد ۴۰ تا ۵۰۰ میلیمتر است. حداکثر دمای قابل تحمل برای محصول با اورینگ سیلیکون وفشار ۱۰ بار ۱۰۰ درجه سانتیگراد و با فشار ۱۶ بار ۱۶۰ درجه سانتیگراد است. پوشش داخلی و بیرونی شیر از رنگ اپوکسی پودری نوع الکترواستاتیک می باشد. معمولا از این محصول در تاسیسات، آب و فاضلاب استفاده می شود. در جدول زیر تست بازرسی نهایی را برای این محصول مشاهده می کنید:

آزمون فشار در نشیمنگاه (آب ۲۳ درجه)آزمون فشار در بدنه (آب ۲۳ درجه)حداکثر دمای عملیاتیحداکثر بار عملیاتیبارابعاد
۱۱۱۵۱۶۰/۱۰۰۱۰۱۰۴۰-۴۵۰
۱۷٫۶۲۴۱۶۰/۱۰۰۱۶۱۶۴۰-۵۰۰

 

شیر فلکه چدنی وگ ایران با زبانه لاستیکی، دارای بدنه، زبانه و درپوش از جنس چدن نشکن یا داکتیل، زبانه دارای روکش لاستیکی EPDM و یا NBR می باشد. محور از جنس فولاد ضد زنگ ۱۳ درصد کروم و مهره محور از برنج فورج شده می باشد. این محصول دارای تحمل فشار کار ۱۰ و ۱۶ بار و دارای ابعاد ۴۰ تا ۳۰۰ میلیمتر است. حداکثر دمای قابل تحمل کاربری ۷۰ درجه سانتیگراد است و در موراد سفارشی ۱۲۰ درجه سانتیگراد می باشد. پوشش داخلی و بیرونی شیر از رنگ اپوکسی پودری نوع الکترواستاتیک می باشد. معمولا از این محصول در تاسیسات آب و بخار مورد استفاده قرار می گیرد. در جدول زیر تست بازرسی نهایی را برای این محصول مشاهده می کنید:

 

آزمون فشار در نشیمنگاه (آب ۲۳ درجه)آزمون فشار در بدنه (آب ۲۳ درجه)حداکثر دمای عملیاتیحداکثر بار عملیاتیبارابعاد
۱۸۲۴۷۰۱۶۱۶۴۰-۳۰۰
۱۱۱۵۷۰۱۰۱۰۴۰-۳۰۰

 

قیمت و ارزش خرید محصولات این شرکت

شرکت وگ ایران با داشتن سابقه طولانی مدت و بهره مندی از آزمایشگاه های پیشرفته ارزیابی محصولات و دارا بودن گواهینامه های کاری متعدد از جمله گواهینامه های ISO 14001-2004، OHSAS 18001-2007، ISO 9001-2008 و گواهینامه فعالیت صنعتی از وزارت صنایع و معادن و همچنین ارائه ۳ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برای محصولات خود درجه بالایی از اعتماد و اطمینان را برای خریداران خود به ارمغان آورده است و با توجه به بومی کردن بسیاری از مراحل طراحی، تولید و ارزیابی محصولات خود، هزینه تمام شده محصولات خود را کاهش داده است تا خریداران به جای استفاده از نمونه های خارجی که قیمت به مراتب بالاتری دارند و معمولا پشتیبانی ضعیفی را در ایران ارائه می دهند، می توانند از شیر فلکه چدنی وگ ایران استفاده کرده و کیفیت را با قیمتی به مراتب پایین تر نسبت به موارد مشابه خارجی، برای صنعت خود فراهم کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *