ariakizz_brass_gate_valve_2_inch

شیر فلکه کیز ایران

در سال های اخیر خرید و فروش شیر فلکه کیز ایران بسیار زیاد شده است به این ترتیب افرادی که قصد دارند از شیر فلکه کیز ایران استفاده نمایند باید این نکته را در نظر داشته باشند که این محصول به نوبه خود دارای کیفیت متفاوتی بوده و طراحی خاص آن سبب تمایز محصول با سایر موارد مشابه شده است است. در این مقاله قصد داریم در خصوص شیر فلکه کیز ایران بیشتر صحبت کنیم.


معرفی شیر فلکه کیز ایران
به طور کلی شیرهای فلکه وظیفه قطع و وصل و تنظیم جریان های مختلفی دارند و کاربرد این محصولات بسیار وسیع است. در واقع شیر فلکه کیز ایران در صنایع مختلف تأسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات در موتورخانه ها نیز استفاده می شود.
انواع شیر فلکه کیز ایران بر اساس فشار کاری، سیال مورد استفاده و دمای کاری دسته بندی شده است.
شیر فلکه های صنعتی در مدل های برنجی ، چدنی و آلومینیومی هستند و مدل های صنعتی این محصولات نیز دارای تقسیم بندی های مختلفی می باشد.
اگر بخواهیم شیر فلکه کیز ایران را از نظر عملکرد تقسیم بندی کنیم، این محصول در مدل های دستی و یا اتوماتیک در بازار وجود دارد که البته مدل های برقی آن نیز دیده می شود.

brass_gate_valve_kizz_iran
انواع شیر فلکه کیز ایران
یکی از مدل های شیر فلکه کیز ایران، سماوری نامیده می شود که برای جریان های کم، گزینه بسیار مناسبی است، طراحی این محصول به صورت سه راهه است در این محصول از میله ای استفاده شده است که دقیقاً در بین شیر فلکه حرفه ای قرار دارد و برای عبور جریان آب گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. مقاومت این محصول بسیار زیاد است. در صورتی که دسته شیر فلکه به اندازه ۹۰ درجه بچرخد عبور سیال و یا عدم عبور آن برقرار می شود.
مدل دیگری از شیر فلکه کیز ایران مدل های کروی است، این محصولات دارای شکل ظاهری بوده و به نوعی ساختمان داخلی آنها نیز سبب می شود که سیال مورد نظر از نقطه ورود به شیر تا خروجی از آن به صورت ۱۸۰ درجه تغییر نماید. ساختمان شیر فلکه کیز ایران کروی به صورتی است که در جریان تماس ها نیز به طور استاندارد قطع و وصل می شود. در نظر داشته باشید که در شیر فلکه های کروی عموماً جریان های سیال دقیقاً خلاف شیر های کشویی است. میزان افت فشار در این مدل از شیر فلکه کیز ایران به نسبت مدل های کشویی کمی بیشتر است .
مدل دیگری از شیر فلکه کیز ایران وجود دارد که زاویه است، در نظر داشته باشید عملکرد تمامی این مدل ها یکسان بوده و در واقع با هدف مشابه ای کار می کنند اما طراحی آنها با هم فرق دارد. شیر فلکه های زاویه ای نیز دقیقاً مانند کروی عمل می کنند با این تفاوت که یک زاویه ۹۰ درجه دقیقاً بین ورود و خروج شیر فلکه وجود دارد که سبب می شود میزان افت فشار بهتر کنترل شود. مقاومت این محصولات در برابر جریان ها مناسب است.
شیر فلکه های توپی و یا ضربه ای دارای یک ساچمه کروی شکل هستند که به نوعی به طور دقیق صیقل داده شده اند. این محصولات برای لوله های گازی با فشار ضعیف بسیار مناسب هستند.

brass_gate_valve_kizz_iran

طراحی شیر فلکه کیز ایران
از تجهیزات ویژه ای برای طراحی شیر فلکه کیز ایران استفاده شده است که سبب می شود میزان فشار ایمنی آن تنظیم شود. در نظر داشته باشید که شیرهای اطمینان اغلب وسیله ای بسیار مناسب برای جلوگیری از فشارهای ناگهانی هستند. باز شدن شیر فلکه کیز ایران به صورتی است که نشان می دهد طراحی قطعات داخلی آن بسیار استاندارد و بی نظیر است.
استانداردسازی برای طراحی شیر فلکه کیز ایران به صورتی است که سبب می شود میزان فشارهای غیر مجاز کاهش یابد و به نوعی این محصولات دارای یک متریال ACTION POP بسیار عالی هستند که سبب می شود سرعت موجود تنظیم شود.
سیستم های ارتباط مستقیمی در تولید شیر فلکه کیز ایران وجود دارد که سبب شده است میزان ایمنی کار بسیار بالاتر برود
مزایای شیر فلکه کیز ایران در واقع آسانی کاربرد، قطعات لغزنده ، کاهش افت فشار و همینطور ارزانی و وزن بسیار سبکی است که برای آن گزارش شده است.
این محصولات برای نفت و گاز بسیار پر کاربرد بوده و به نوعی دارای رتبه بسیار عالی از نظر کیفیت هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *