فروش انواع گیت ولو اروپایی

گیت ولو فولادی اروپایی

فروش و قیمت انواع گیت ولو های فولادی اروپایی در کلاسهای ۱۵۰-۳۰۰-۶۰۰-۹۰۰-۱۵۰۰ فلنجدار

در این مقاله می ‌خواهیم در رابطه با  گیت ولو کلاس ۱۵۰-۳۰۰-۶۰۰-۹۰۰-۱۵۰۰ اروپایی توضیح دهیم. به طور کلی گیت ولو کلاس اروپایی یکی از ابزار ها و وسایل بسیار مهم و کاربردی می باشد که این روز ها جایگاه ویژه‌ای را از آن خود نموده است. استفاده از این ابزار در صنایع مختلف به چشم می‌خورد. چرا که این ابزار می تواند نیازهای متفاوت افراد را رفع کند. در واقع صنایع مختلف به شیر فلکه ی فولادی و مقاومی نیاز دارند که بتوانند فشار های فیزیکی و آسیب های محیطی را تحمل کند. اما می ‌خواهیم بدانیم که گیت ولو کلاس ۱۵۰ چرا برای صنایع حائز اهمیت می باشد. معمولاً در صنایع مختلف مایعات دارای دمای خیلی زیاد هستند. لذا می توان آن ها را با اصطلاح داغ نامگذاری کرد و گفت که مایعات موجود در صنایع بسیار داخل هستند. از این رو صنایع به شیر فلکه ای نیاز دارند که بتواند این دمای بالا را تحمل کند و علاوه بر تحمل دمای بالا تا مدت زمان بسیار طولانی کاربرد داشته باشد و طول عمر بسیار زیادی داشته باشد. از آنجایی که قیمت گیت ولو کلاس اروپایی کمی گران ‌تر از سایر مدل ها می باشد اما ما به شما این نوید را می‌دهیم که با استفاده از این ابزار می توانید سال ‌های طولانی با کیفیت بالا از آن استفاده نمایید. مهم ترین صنعتی که از گیت ولو کلاس اروپایی استفاده می ‌کند صنعت نفت می باشد. در ایران به خاطر وجود تعداد زیاد منابع نفتی صنایع نفت زیادی نیز وجود دارد. لذا استفاده از گیت ولو کلاس ۱۵۰-۳۰۰-۶۰۰-۹۰۰-۱۵۰۰ اروپایی به شدت صورت می ‌پذیرد. یک صنعت نظیر صنعت نفت تنها به یک عدد گیت ولو کلاس اروپایی نیاز ندارد. بلکه صنایع نیاز به تعداد زیادی از این دستگاه را دارند.

قیمت گیت ولو کلاس ۱۵۰-۳۰۰-۶۰۰-۹۰۰-۱۵۰۰ اروپایی:

شما می توانید مناسب ترین قیمت ها را در فروشگاه ما مشاهده کنید. اما تنها مزیت فروشگاه ما قیمت مناسب نیست چرا که علاوه بر آن بهترین محصولات با استانداردهای روز جهانی در فروشگاه ما دیده خواهد شد. هم چنین کارشناسان فروشی که داریم می توانند شما را در راستای خرید انواعی  از گیت ها راهنمایی نمایند. فروش گیت ولو کلاس اروپایی به صورت عمده و همچنین به صورت جزئی فروخته می ‌شود. لذا از این مدل شیر فلکه استقبال زیادی خواهد شد و ما فروش زیادی از این محصول را داریم. جنسی که در این محصول به کار رفته است، فولاد خالص و مقاوم می باشد. داشتن فولاد مقاوم است که در واقع باعث شده این محصول دماهای بالا را تحمل کند و در عین حال عمر طولانی داشته باشد.

در اصطلاح برخی‌ ها به این محصول شیر کشویی نیز می‌گویند. طریقه تولید کلاس ۱۵۰ اروپایی به صورت ریخته گری می باشند. از این رو فلز های مقاوم در دماهای بسیار بالا ذوب شده و سپس در قالب های مخصوص سرد و به شکل دلخواه در می آیند. علت تحمل دمای بالا توسط این محصول نیز طریقه تولید آن می باشد. برخی از عملیات شامل عملیات حرارتی و مکانیکی که در تولید این محصول به کار می رود، باعث شده است که ما مقاومتی بیش از انتظار را از این محصول مشاهده کنیم. اما نکته مهمی که در رابطه با تولید گیت ولو کلاس اروپایی وجود دارد. این است که این محصول بسیار یکنواخت برش داده شده و ظاهر زیبایی نیز هم دارد.

مقاومت گیت ولو اروپایی:

علت بالا بودن قیمت این محصول وجود فلزهای مقاوم و آلیاژهای خاص است. اما عمر طولانی آن باعث شده است که شما در هزینه ‌های خود با خرید این محصول صرفه جویی کنید. به طور کلی ما شیرهای کشویی یا به اصطلاح گیت ولو ها را در کلاس‌های ۱۵۰ الی ۱۵۰۰ مشاهده خواهیم نمود. با این که اندازه‌ای کوچک دارند اما مزیت های فراوان داشته و می ‌توانند کاربرد های خود را در صنایع مختلف ایجاد کنند.

از نظرهای مختلف می توان این محصول را مورد بررسی قرار داد. اما مهم ترین موردی که در این محصول وجود دارد، بدنه می باشد. بدنه این شیر های کشویی با استفاده از روش‌ های فورج تولید شده و در واقع در تولید مدل‌ های جدید آن روش ریخته گری مورد استفاده واقع نمی شود. روش تولیدی فورج باعث می ‌شود که این شیر ها بیش از پیش دارای کاربرد و مقاومت باشند. لذا در زمان خرید گیت ولو کلاس اروپایی حتماً نحوه تولید آن را نیز در نظر بگیرید و اگر می خواهید که گیت ولو های مقاومت بالا را خریداری کنید، از انواع تولید شده با روش فورج خریداری نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *