کاربردهای پوش فیت نیوفلکس

در سیستم پوش فیت نیوفلکس هر یک از لوله ها و اتصالات مربوط به آن از یک سو دارای سوکت هستند که در هر سمت آن یک حلقه موسوم به حلقه ی آب بند قرار دارد. کارگر بدون آموزش خاصی می تواند انتهای بخشی که سوکت ندارد را به آسانی و با کمی فشار به درون بخشی که سوکت دارد وصل کند و لوله ها را در امتداد یکدیگر قرار دهد.

سیستم پوش فیت دو نوع است:

نوع اول: پوش فیت معمولی

نوع دوم: پوش فیت کم صدا یا سایلنت

سیستم طراحی پوش فیت کم صدا همانطور که از نام آن پیداست، به گونه ای طراحی شده است که صدای به وجود آمده از عبور جریان آب یا فاضلاب در داخل سیستم را به بیرون انتقال ندهد و در شرایط معمولی از انتقال هرگونه صدا به محیط داخل ساختمان جلوگیری کند.

ویژگی ها و مزایای سیستم پوش فیت:

۱- حمل ونقل راحت و جابجایی آسان توسط کارگران

۲- سرعت بالا در نصب و راه اندازی و در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه های پروژه

۳- عدم نیاز به جوش توسط دستگاه یا شخص و عدم نیاز به هرگونه چسب و در نتیجه کم شدن هزینه های پروژه و هدر نرفتن وقت و زمان اتمام تاسیسات

۴- برخورداری از تکنولوژی بالای اروپایی

۵- ایمنی در هر گونه حریق و آتش سوزی ومقاوم در حرارت بالا به دور از ذوب شدن و تولید گازهای خطرناک

۶- آب بندی بسیار دقیق حتی در شرایط ضربه های غیر مخرب یا نشست ساختمان

۷- عدم پوسیدگی و رسوب ناپذیری بسیار کم در مقابل عوامل خارجی

 

کاربردهای سیستم پوش فیت:

از سیستم پوش فیت در هر دو نوع پوش فیت معمولی و پوش فیت کم صدا یا سایلنت می توان در تاسیسات ساختمان های مسکونی استفاده کرد. ساختمان های مسکونی کوچک یا بزرگ صرف نظر از اینکه یک طبقه هستند یا آسمان خراش، می توانند از مزایای لوله های پوش فیت بهره ببرند. اما در ساختمان های بلند مرتبه و مجتمع های مسکونی بزرگ بهتر است از سیستم پوش فیت نوع دو یعنی سایلنت استفاده گردد تا با صدابندی مناسب عبور جریان آب و فاضلاب از لوله ها مخل آسایش ساکنین نشود.

کلیه ساختمان ها با کاربری عمومی همانند مجتمع های تجاری، اداری، هتل ها و غیره نیز در صورت استفاده از سیستم پوش فیت می توانند به استاندارد بالایی در کیفیت تاسیسات دست پیدا کنند و تا سال ها از هزینه های تحمیل شده ی تعمیرات و نگهداری آسوده خاطر باشند.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *