پوش فیت معمولی پلیران

آیا می دانید قیمتی که برای پوش فیت معمولی پلیران در نظر گرفته شده است بسیار ارزان و مناسب است؟ این محصولات با توجه به کیفیت بالایی که دارند عموماً از محصولات بسیار پرفروش محسوب می شود. در این مقاله ضمن معرفی پوش فیت معمولی پلیران سعی داریم یک سری نکات مهم در خصوص نصب و راه اندازی پوش فیت معمولی پلیران را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

ویژگی پوش فیت معمولی پلیران

پوش فیت معمولی پلیران امکان کاهش صدا در سطح ۶ الی ۱۷ دسی بل داشته و ین روند در شرایط استاندارد دنبال می شود. عمر مفید این محصولات متوسط است و مقاومت آن برابر ضربه و تنش های مکانیک به طور کلی در وضعیت استاندارد قرار دارد.

نصب و اجرای پوش فیت پلیران معمولی به نسبت گزینه های دیگر آسانتر است و در وقت و هزینه به طور دقیق صرفه جویی می شود. پوش فیت معمولی پلیران سبب می شود که بارهای اضافی از ساختمان برداشته شده و به نوعی میزان تحمل آن در برابر آتش سوزی در وضعیت نرمالی قرار دارد.

پوش فیت معمولی پلیران نیازی به چسب و جوش دادن ندارد و این قبیل ویژگی ها سبب می شود که از هزینه های اجرایی آن کم شود.

آب بندی پوش فیت معمولی پلیران پایدار است و برای لرزش های مخرب ساختمانی بسیار قابل اعتماد محسوب می شود.

این سیستم اجرای قوی داشته و به نوی برای سیستم های پلیمری و آلیاژی گزینه خوبی محسوب می شود.

از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز جهان برای تولید پوش فیت معمولی پلیران استفاده شده است.

 

مواد اولیه در پوش فیت معمولی پلیران

پوش فیت معمولی پلیران به دلیل استفاده از ماده پلی اتیلن میزان HT آن قابل قبول است و با خواسته های استاندارد منطق است. مواد اولیه استفاده شده در پوش فیت معمولی پلیران هرگز دستخوش تغییر نمی شود و پایداری آن بسیار زیاد است. در واقع PH این محصول بین ۲-۱۲ است که با استاندارد DIN16934  مطابقت دارد.

این محصول برای نصب نیز طبق دستورالعمل های استاندارد EN 1451-6 عمل می کند و این روند نشان می دهد که پوش فیت پلیران معمولی بسیار سریع و آسان نصب می شود. در نظر داشته باشید که لوله ها و اتصالات پوش فیت پلیران معمولی با استفاده از معتبر ترین تولیدکنندگان طراحی و عرضه می شوند.

برای استفاده از پوش فیت پلیران معمولی باید لوله ها مرتب چیده شوند و از تماس با اجسام تیز در امان باشند. پوش فیت پلیران معمولی سبب می شود وضعیت ایمنی ساختمان ها به طور واضحی افزایش یابد. در نظر داشته باشید که تعرفه ای که برای پوش فیت معمولی پلیران تعیین شده است از سایر گزینه ها ارزانتر است.

روش های نصب پوش فیت معمولی پلیران

در ابتدا باید سعی کنید محیط نصب را پاکیزه نمایید. برای نصب پوش فیت پلیران معمولی پاکیزگی بخش بسیار مهمی محسوب می شود. در واقع باید حلقه های آب بندی یا همان اورینگ ها باید تمیز شوند این موضوع در خصوص سوکت ها نیز فراهم شده است.

در صورتی که پوش فیت پلیران معمولی مدلی بود که نیاز به کوتاه کردن لوله بود نیاز است که لوله ها به طور دقیق بریده شوند. برای پخ زدن لوله های بریده شده قطعاً نیاز به لوله پخ کن پلیران نیاز است. اجزای سیستم باید به صورت اصولی مهار شوند در واقع نیاز است که از بست های ثابت و یا غیر ثابت برای این محصولات استفاده شود و همینطور ساپورت ها به طور دقیق اندازه گیری شوند و فواصل مناسبی برای آنها رعایت شود.

جابجایی محورها نیاز به تبدیل های کمکی دارد و الگوها می بایست به طور دقیق با سقف ها نزدیک باشند.

بهتر است که جوشکاری نزدیک لوله ها صورت نگیرد و این روند سبب خسارت به بخش های مختلف می شود. پوش فیت پلیران معمولی برای لوله ها باید در کوتاه ترین مسیر اعمال شود و میزان پیچ و خم کم باشد. خطوط باید در مسیرهای امن قرار بگیرند و همینطور میزان تغییرات احتمالی در آن نیز کاهش یابد.

سایزبندی که برای پوش فیت معمولی پلیران در نظر گرفته شده است از ۴۰ الی ۱۶۰ دیده می شود. این محصولات در مدل های زانو، سه راهی، کوتاه سرا، دریچه های بوشن، چهار راه تبدیل ، سوکت و … عرضه می شوند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *