لوله پوش فیت پلی ران

لوله پوش فیت پلی ران عمدتا در فاضلاب های ساختمانی استفاده می شود و به علت آن که ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی در محیط های مختلف با ph های مختلف است؛ در این زمینه میان متخصصین تاسیسات بسیار محبوب می باشد. پوشش این اتصالات (لوله های پوش فیت پلی ران) دارای عایق صدا، عایق ارتعاش، پایداری بالا، سادگی در اجرا و تطابق پذیری با سایر لوله ها و اتصالات مخصوص شبکه های فاضلابی می باشد و به مقدار زیادی مقابل حریق از خود مقاومت نشان می دهند. این لوله ها دارای استاندارد جهانی  B1-DIN4102می باشند.

تنوع سایز و ابعاد لوله پوش فیت پلی ران بسیار زیاد است و همین امر یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نوع لوله ها می باشد. چرا که در پروژه های مختلف و بسته به نوع پروژه تنوع بالای محصولات، گستره وسیعی از انتخاب را در اختیار کارفرما و مهندس تاسیسات می گذارد. از نظر قطر لوله و اتصالات ۴۰ تا ۲۰۰ میلیمتر سایز بندی وجود دارد و از لحاظ زوایا ۱۵، ۳۰، ۴۵، ۶۷، ۸۷ درجه و طول لوله ها ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر متغیر است. تمامی سایز ها به راحتی در بازار یافت می شود.

آب بندی مقاوم، مستحکم و با کیفیت حتی در هنگام لرزش های های خفیف و غیر مترقبه، مقاومت در برابر نشست ساختمانی و سازه ای، وزن کم لوله ها و عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان ، عدم انسداد و گرفتگی داخلی و قابلیت آبرسانی و آبیاری تحت فشار از خصوصیات دیگر سیستم پوش فیت می باشد.

مزایای پوش فیت پلی ران

ترکیبات شیمیایی پسآب های فاضلابی به گونه ای است که با گذشت زمان به دلیل بالا بودن PH باعث پوسیدگی بیش از حد مواد پلیمری می شود. هرچقدر ph بالاتر باشد میزان پوسیدگی بیشتر است و در فاضلاب های شهری این عدد گاهی به ۱۲ هم می رسد که می تواند متغیر باشد. از این لوله های پوش فیت پلی ران مقاومت بسیار زیادی در برابر موارد شیمیایی خورنده و مستحلک کننده که در فاضلاب موجود است دارند.

خواص مکانیکی پوش فیت پلی ران

 

پوش فیت پلی ران طبق استاندارد ISO1183 با دانسیته یا چگالی ۹۳۳ کیلوگرم بر متر مربع و از جنس پلی پروپیلن با تنسایل خستگی ۳۹ و تنش تسلیم ۴۰ نیوتن بر حسب میلیمتر مربع تولید می گردد. پوش فیت پلی ران  هنگام تست مقاومت در برابر ضربه های مکانیکی وارد شده در دمای تا ۶۰ کیلوژول بر متر مربع مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد.

چنانچه در زمینه لوله های پوش فیت پلی ران سوالی دارید یا مایل هستید لیست قیمت را دریافت کنید، می توانید با شماره تلفن های مندرج در صفحه تماس با ما، با متخصصین شرکت ما مشورت نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *