لوله پوش فیت پلی ران

پوش فیت پلی ران یکی از بهترین محصولاتی است که در بازار عرضه شده است، ویژگی های شگفت انگیز پوش فیت پلی ران سبب شده است که نظر بسیاری از مهندسان به سمت این محصول جلب شود. در این مقاله قصد داریم در خصوص pushfit پلی ران صحبت کرده و ویژگی های این محصول را به طور دقیق بررسی کنیم. شما با خرید اینترنتی پوش فیت پلی ران می توانید از طرح های تخفیفی بیشتری استفاده نمایید.

معرفی پوش فیت پلی ران

ضد خوردگی و عدم ضد زدگی pushfit پلی ران از مهم ترین ویژگی های این محصول به شمار می آید. این محصولات به صورتی طراحی شده اند که حداقل صدا را داشته  و ارتعاش آن بسیار کم است. محصولات پوش فیت پلی ران از نظر پایداری بسیار عالی هستند و در امر اجرا این محصول می تواند بسیار عالی عمل کند. تطابق پذیری پوش فیت پلی ران با پروژه های مختلف بسیار زیادی بوده و به طور کلی در سیستم های فاضلاب ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

کیفیت پوش فیت پلی ران به صورتی است که در مقابل آتش سوزی بسیار مقاوم است و به طور کلی استاندارد BI-DIN4102 برای این محصولات اعلام شده است.

در خصوص پوش فیت پلی ران سایزبندی و ابعاد مختلفی دیده می شود که نشان دهنده ابعاد متنوعی است که برای این محصولات در نظر گرفته شده است. تنوع ابعادی این محصولات از نظر قطر لوله و اتصالات بین ۴۰ تا ۲۰۰ میلیمتر است. این محصولات دارای زاویه های ۱۵، ۳۰، ۴۵، ۶۷، ۸۷ درجه است. طول لوله های pushfit پلی ران بین ۳۰۰ الی ۳۰۰۰ میلیمتر است.

مزایای پوش فیت پلی ران

سیستم های پوش فیت پلی ران مربوط به آب بندی پایدار و قابل اعتماد است. این محصول در شرایط لرزش های غیر مخرب می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. پوش فیت پلی ران به صورتی طراحی شده اند که در نشست ساختمان ها از خود مقاومت خوبی نشان می دهد.

وزن pushfit پلی ران بسیار سبک است به این ترتیب بارهای اضافی به ساختمان ها وارد نمی کند، قابلیت آبرسانی آن خوب بوده و و هیچ نوع انسداد و گرفتگی مجاری برای این محصول گزارش نشده است.

ترکیبات شیمیایی مواد فاضلابی به صورتی است که دارای PH بالایی بوده و این موضوع باعث می شود که مواد پلیمری پوسیده شود، میزان پوسیده شدن مواد فاضلابی با توجه به PH فاضلاب تعیین می شود. در خصوص فاضلاب های شهری گاهاً عددی که برای PH در نظر گرفته می شود ۱۲ است. این رقم به نوبه خود در شرایط مختلف ، متغیر است. جنس به کار رفته در پوش فیت پلی ران به صورتی است که در برابر مواد شیمیایی خورنده مقاومت زیادی دارد و این امر سبب می شود که در برابر فاضلاب طول عمر بیشتری داشته باشد.

pushfit پلی ران با توجه به استاندارد ISO1183 دارای دانسیته ۹۳۳ کیلوگرم بر متر مربع است و میزان تنش تسلیم برای این محصول ۴۰  نیوتن بر میلیمتر مربع اعلام شده است. طبق تستی که برای pushfit پلی ران صورت گرفته است مشخص شده است که این محصول در برابر ضربه در دمای اتاق تا ۶۰ کیلوژول بر متر مربع می تواند مقاوم باشد.

 

معرفی انواع محصولات پوش فیت پلی ران

لوله یک سر سوکت pushfit پلی ران از جنس پلی پروپیلن تولید شده است و خاصیت ضد آتش دارد. این لوله در سایزهای ۴۰، ۵۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ در بازار عرضه می شود.

لوله های دو سر سوکت pushfit پلی ران دارای مقاومت بیشتری در برابر آتش بوده و نصب این محصولات آسانتر و سریع تر است.

انواع زانو در درجه های ۱۵، ۳۰، ۴۵، ۶۷ و ۸۷ از جنس pushfit پلی ران در بازار عرضه شده است که دارای سایزبندی های مختلفی هستند و بزرگترین سایز برای این محصولات ۱۲۵ اعلام شده است.

انواع سه راه با درجه های ۴۵، ۸۷ و همینطور سه راه های بازدید با درجه بندی ۹۰ نیز به فروش می رسد.

خرید اینترنتی انواع پوش فیت پلی ران سبب می شود که از هزینه های اضافی در امان باشید و محصول را به قیمت تولید و بدون هیچ نوع واسطه ای خریداری کنید، کیفیت pushfit پلی ران تضمین شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *