لوله پنج لایه نیوپایپ

برای ساخت لوله پنج لایه نیوپایپ از آخرین فناوری روز استفاده شده است، ساختار پنج لایه لوله سبب شده یک محصول همه فن حریف برای خط قرمزهای خطرناک محسوب شود. چه خوب است قبل از سفارش و خرید یک محصول اطلاعات دقیق و مفید داشته باشیم از این روی این مقاله به معرفی لوله پنج لایه نیوپایپ پرداختیم تا مسیر سفارش این محصول برای شما هموارتر باشد.

 

علت اهمیت لوله پنج لایه نیوپایپ

قطعاً بارها و بارها شنیده اید که لوله پنج لایه نیوپایپ دارای استفاده زیادی بوده و به نوعی محبوبیت خاصی دارد، شاید برای شما هم سوال باشد که ویژگی های لوله پنج لایه نیوپایپ چیست که سبب شهرت آن شده است.

مهم ترین ویژگی لوله پنج لایه نیوپایپ، وجود بیش از یک یک لایه در تولید آن است که به نوعی با تلفیق فلز و پلیمر تولید شده که بسیاری از مشکلات لوله های قبلی را ندارد.

Pex  به کار رفته در لایه های خارجی و همینطور داخلی لوله نیوپایپ پنج لایه دارای خواص ضد آب بوده و به نوعی در برابر خوردگی و همینطور افت فشار بسیار مقاوم است. آلومینیوم استفاده شده در لوله پنج لایه نیوپایپ با جوش طولی آلتراسونیک همراه بوده و در برابر فشار مقاومت ایجاد می کند.

این محصول به هیچ عنوان اجازه نفوذ اکسیژن نداده و کاهش انبساط طولی از دلایل محبوبیت لوله نیوپایپ پنج لایه محسوب می شود.

تکنولوژی به روز و تخصصی به کار رفته در این محصول که  آلومینیوم آلیاژی و پلیمر Pex  را ترکیب کرده است سبب شد، محصول نهایی بتواند تا دمای ۹۰ درجه سانتیگراد مقاوم باشد. این درحالی است که طول عمر آن نیز تا ۵۰ سال افزایش یافته است.

شایان ذکر است که پلیمر از پر مصرف ترین مواد ترموپلاست در جهان محسوب می شود که دار خواص ویژه ای است.

این جنس عایق الکتریکی بوده و مقاومت شیمیایی آن بالاست. انتقال صدا در آن بسیار ناچیز است، در برابر رسوب گذاری و سایش بسیار مقاوم است، انعطاف پذیری خوبی داشته و نور و اکسیژن را عبور نمی دهد.

کاربرد لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله پنج لایه نیوپایپ گزینه مناسبی برای سیستم های آبرسانی و سیستم های حرارت مرکزی محسوب می شود. این لوله ها از تکنولوژی برش لبه ای برای تولید استفاده کرده اند و لایه هایی که در آن وجود دارد به صورت در هم تنیده می باشد. لایه آلومینیومی که در وسط لوله نیوپایپ پنج لایه به کار گرفته شده است مزایی زیادی دارد.

برای اتصالات این سری از لوله ها می توان از دو روش اتصال فشاری و همینطور اتصالات پیچ و مهره ای استفاده کرد.

لوله پنج لایه نیوپایپ این امکان را به نصاب لوله ها می دهد که بتواند سیستم های مختلف لوله کشی را برای مقاصد آبرسانی و گرمایشی اجرا نمیاد. ترکیبات استفاده شده در تولید لوله نیوپایپ پنج لایه متفاوت هستند، هر کدام از این موارد دارای خواص و ویژگی های خاصی هستند که با ترکیب شدن با هم سبب دوام بیشتر و همینطور مقاومت استانداردی در لوله می شوند.

سفارش لوله پنج لایه نیوپایپ به صورت اینترنتی

می دانیم که لوله پنج لایه نیوپایپ در ابعاد مختلف به بازار عرضه می شود، ابعاد ۱۶، ۲۰ و ۲۵ mm در طراحی لوله پنج لایه نیوپایپ سبب می شود که قیمت تعیین شده برای این محصول متفاوت باشد. از آنجایی که میزان مواد استفاده شده برای تولید انواع لوله پنج لایه نیوپایپ متغیر است باید در نظر داشته باشید که قیمت این محصول به صورت دوره ای تغییر می کند بنابراین برای اینکه بتوانید از قیمت روز این محصول اطلاع کسب کنید باید جدیدترین قیمت در لحظه را جویا شوید.

می دانیم که دسترسی به محصولات اصل و با کیفیت در بازار کمی دشوار است و بارها دیده شده است که یک محصول با ظاهر یکسان دارای کیفیت های متفاوتی است چه بسا این موضوع بر روی قیمت آن نیز اعمال می شود بنابراین یکی از روش های خرید لوله پنج لایه نیوپایپ، سفارش اینترنتی است، در این روش شما می توانید به سادگی در ابتدا توضیحاتی که در خصوص محصول مورد نظرتان وجود دارد را مورد بررسی قرار داده و در صورتی که از کیفیت آن اطمینان داشتید به سادگی سفارش خود را بدون هیچ هزینه اضافی ثبت نمایید. مبرهن است که در خرید عمده لوله پنج لایه نیوپایپ هزینه های نهاییی کمتر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *