لوله پلی اتیلن دو جداره

لوله های پلی اتیلن دوجداره در واقع همان لوله های کاروگیت هستند که از پلی اتیلن با دانسیته بالا HDPE (pe80)  PE100 ، PE80 ، مواد پلی پرو پلین PP یا پی وی سی ( (pvc) ساخته می شوند. لایه ی درونی این لوله ها صاف و صیقلی هستند وبه رنگ آبی و زرد ساخته می شوند که این صاف و صیقلی بودن و زبر نبودن باعث می شود که مواد در داخل آن رسوب نکنند و همچنین مواد در داخل آن دارای فشار بار داخلی نیستند به راحتی در آن عبور می کنند و لایه بیرونی این لوله ها دارای حالت شیار دار هستند وبه رنگ مشکی هستند که همین شیار دار و حلقوی بودن باعث می شود که بتوانند فشار بیشتری را تحمل می کنند و فشاری که به آن ها منتقل می شود را به زمین منتقل می کنند و در برابر اشعه ی ماورا بنفش بوسیله ی دوده ای که در آن ها بکار برده شده است مقاوم شده اند که از ویژگی های منحصر به فرد لوله های کاروگیت محسوب می شود. لوله های دوجداره ی پلی اتیلنی ارزش غذایی ندارند و به همین دلیل توسط جانوران مصرف نمی شوند.

این لوله های پلی اتیلن دوجداره نسبت به مواد شیمیایی هم مقاوم هستند به همین دلیل در برابر اسید سولفوریک ناشی از فاضلاب مقاوم هستند و به دلیل مجموع این ویژگی ها طول عمر بیشتری تا حدود ۱۰۰ سال دارند و از لحاظ اقتصادی هم نسبت به لوله های بتنی و فلزی بسیار به صرفه هستند.

لوله های پلی اتیلن کاروگیت در انواع شبکه های فاضلاب و مواد شیمیایی، انتقال آب دریا برای صنایع پتروشیمی، مواد غذایی مثل قند و شکر، زهکشی آب طوفان و باران کابرد دارند و قابل استفاده هستند.

اتصال این لوله ها از طریق جوش لب به لب و اکستروژنی و بوسیله ی اسپیگات و کوپلر و واشر انجام می شود.

لوله کاروگیت در سایزهای مختلف ۱۶۰,۲۰۰,۲۵۰,۳۱۵,۴۰۰,۵۰۰,۶۰۰,۷۰۰,۸۰۰,۹۰۰,۱۰۰۰,۱۲۰۰ تولید و عرضه می شوند.

تحت نظر استاداردهای  DIN 16961 و ISIR 9116 در اندازه های ۶ متر و ۱۲ متر ساخته و تولید می شوند که برای متصل کردن آن ها به هم با توجه به مقداری که لازم است می توان به راحتی آن ها را برید و به دلیل سبکی وزن حمل و نصب راحتی هم دارند.

شما می توانید به راحتی لوله های پلی اتیلن دو جداره کاروگیت را از طریق فروشگاه های اینترنتی سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *