لرزه گیر لاستیکی جهت موتورخانه

لرزه گیر لاستیکی موتورخانه یکی از انواع لرزه گیرها است که برای موتورخانه‌ها و تجهیزات آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مهمترین نکاتی که برای موتورخانه باید رعایت شود، ایمنی آنها است که لرزه گیر در این زمینه نقش مهمی دارد. برای برقراری ایمنی و امنیت در موتورخانه و سیستم‌ها و تجهیزات آنها باید هرگونه لرزش، شوک، صدا، حرکات انبساطی، انقباضی، کششی و زاویه‌ای جذب شود که این کار را لرزه گیرها انجام می‌دهند. البته موتورخانه‌ها بنابر صنایع و ساختمانی که باید مورد استفاده قرار گیرند، سایز و اندازه‌ی متفاوتی داشته و تعداد لرزه گیرها هم متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال تعداد و نوع لرزه گیرهای مورد استفاده در موتورخانه‌های صنعتی بسیار بیشتر از موتورخانه‌های خانگی و کوچکتر است.

انواع لرزه گیر لاستیکی موتورخانه

لرزه گیر لاستیکی موتورخانه انواع متفاوت و مختلفی دارد. بسته به کاربرد و نوع مورد استفاده، لرزه گیر مناسب را باید انتخاب کنید. به طور کلی موتورخانه فضا یا اتاقی برای نگهداری دستگاه‌های مکانیکی و کنترل کننده برای گرمایش و سرمایش آن محیط است. از دیگر انواع لرزه گیر موتورخانه می‌توان به لرزه گیر موتورخانه مهاردار، لرزه گیر موتورخانه آکاردئونی، لرزه گیر موتورخانه استیل و لرزه گیر موتورخانه فلنج دار اشاره کرد.

برندهای لرزه گیر لاستیکی موتورخانه

لرزه گیر لاستیکی موتورخانه را برندهای داخلی و خارجی می‌سازند. هر کدام از برندها خصوصیات و ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. برندهای داخلی معتبر و شناخته شده‌ای هستند که انواع این لرزه گیرهای با کیفیت خوب و با قیمت مناسب ساخته و روانه بازار می‌کنند. از مهمترین برندهای داخلی ساخت این لرزه گیرها می‌توان به برندهایی چون ارتعاشات صنعتی ایران، فلکسور پارس و سام اشاره کرد. هرچند برخی از مردم هنوز اعتقاد دارند که برندهای خارجی کیفیت بهتری دارند و تمایلی به خرید از برندهای ایرانی لرزه گیرها ندارند اما این برندها هم توانسته اند کم کم جای خود را در بازار ایران پیدا کنند و سهمی از این بازار را تصاحب کنند که با تداوم این راه و افزایش کیفیت و طرح‌های خوب و مدرن می‌توانند خریداران و مصرف کنندگان بیشتری را جذب کرده و حتی به صادرات کالاهای خود هم فکر کنند.

قیمت لرزه گیر لاستیکی موتورخانه

قیمت لرزه گیر لاستیکی موتورخانه با توجه به برند سازنده و نوع کاربرد و استفاده از آن متفاوت است. طبیعی است که قیمت لرزه لاستیکی موتورخانه در یک پالایشگاه و کارخانه‌ی صنعتی بزرگ با یک کارگاه و مجتمع مسکونی متفاوت است. حتی قیمت این لرزه گیرها در برندهای داخلی و خارجی هم متفاوت است. شرکت‌های خارجی که برندی در سطح بین المللی و سابقه‌ای درخشان دارند و به اکثر کشورهای دنیا محصولات خود را صادر می‌کنند؛ قیمت بیشتری در نظر می‌گیرند تا برندی داخلی که بیشتر آنها تنها تجربه‌ی بازار داخلی و شاید تجربه‌ای در بازار تعداد معدودی از کشورهای خارجی را داشته باشند. اما برندهای داخلی هم در طی این سال‌ها بسیار پیشرفت کرده اند؛ با کمی حمایت و سرمایه گذاری می‌توانند محصولاتی با کیفیت و مرغوبیت نزدیک به برندهای خارجی طراحی کرده و بسازند.

خرید لرزه گیر لاستیکی موتورخانه

خرید لرزه گیر لاستیکی موتورخانه از راه‌های مختلفی امکان پذیر است. یکی از راه‌هایی که امروزه در زمینه‌ی خرید همه‌ی کالا و محصولات چه داخلی و چه خارجی رواج پیدا کرده است؛ خرید از فروشگاه‌های اینترنتی است. فروشگاه‌هایی که همه نوع محصولات و کالاها را با هر نوع کیفیت و هر نوع برند داخلی و خارجی‌ای می‌فروشند و توانسته اند سهم بزرگی در فروش کالاها به این شکل تصاحب کنند. البته برای خرید چنین محصولاتی فروشگاه‌های اینترنتی تخصصی بهتر می‌توانند خدمات و اطلاعات تخصصی ارائه دهند. آنها با شناخت برندهای مختلف این کالاها و اشراف بر بازار آنها بیشتر می‌توانند پاسخگوی نیاز کاربران و مخاطبین خود باشند.

خرید لرزه گیر لاستیکی موتورخانه ارزان

اگر می‌خواهید قیمت لرزه گیر لاستیکی موتورخانه برای شما ارزان تمام شود؛ بهتر است آنها را از فروشگاه‌های اینترنتی بخرید. چرا که این فروشگاه‌ها قیمت تمام شده‌ی کالا و محصولات خود را به دلیل اینکه از پرداخت بسیاری از هزینه‌ها نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی معاف هستند؛ ارزانتر تعیین می‌کنند. آنها از پرداخت هزینه‌های اجاره مغازه، پرداخت قبوض مختلف و مالیات معاف بوده و بیشتر کالاهای خود را به صورت مستقیم از فروشنده اصلی و تولید کننده می‌خرند. علاوه‌ بر این آنها در فصول مشخصی از سال به مناسبت‌های مختلف با برگزاری جشنواره‌های فروش فوق العاده، تخفیف‌های جذاب و فوق العاده‌ای برای کالاهای خود در نظر می‌گیرند.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *