شیر گازی سیم ایتالیا

از سال ۱۹۵۷ شرکت CIM توانسته طیف گسترده ای از شیرآلات را در بر بگیرد. یکی از بهترین گزینه های این محصول شیر گازی سیم ایتالیا است که در مدل های صنعتی و تخصصی عرضه می شود. در نظر داشته باشید که این محصول دارای استانداردهای مختلفی است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

تولید شیر گازی سیم ایتالیا
شیر گازی سیم ایتالیا برای سیستم های صنعتی بسیار مورد استفاده می شود و همینطور دارای کاربردهای مهمی در صنایع های تخصصی است.
شیر گازی سیم ایتالیا در لیست مجموعه پیشرفته ایتالیایی قرار دارد و با توجه به نوع تولید و مونتاژ صورت گرفته برای این محصول مشخص شده است که در وضعیت های رقابتی بسیار موفق بوده است.
برای تولید شیرهای گازی سیم ایتالیا در ابتدا روند تست به صورت ۱۰۰ درصد صورت می گیرد و در این بخش میزان عملکرد آن به طور دقیق بررسی می شود و بسته بندی های به کار رفته برای این محصولات در وضعیت نرمال قرار دارد. کیفیت اعمال شده برای شیر گازی سیم ایتالیا مطابق به ایزو ۹۰۰۱ است.
شیرآلات از اساسی ترین بخش های خطوط لوله و نفت و گاز محسوب می شود و کارکردها و متریال های استفاده شده در این محصول بسیار خاص و متفاوت است.
یکی از جنس های به کار رفته برای شیر گازی سیم ایتالیا برنج است. دنده های به کار رفته برای شیر گازی سیم ایتالیا عموماً از نوع NPT است که به نوعی سازگاری بسیار کامل با سرنده های مختلف در بازار می باشد. شیرهای گازی سیم ایتالیا دارای دسته های قرمز رنگ هستند که به صورت ربع گرد طراحی شده اند و روند قطع و وصل آنها بسیار سریع است. دسته به کار رفته در شیرهای گازی سیم ایتالیا عموماً اهرمی روان است و میزان فشار به کار رفته در آن PN40 اعلام شده است. نحوه اتصال شیر گازی سیم ایتالیا نیز به صورت دنده مادگی است.

cim_brass_ball_valve_
معرفی شیر گازی سیم ایتالیا
شیر گازی سیم ایتالیا در واقع به شیری گفته می شود که دارای حرکت های چرخشی است، در این محصولات از مجرابندی استفاده شده است که دارای شکل کروی است. این مجرابند به طور دقیق برای باز و بسته کردن جریان ها استفاده می شود.
در واقع شیرهای گازی سیم ایتالیا یک نوع شیر ساده است که برای قطع و وصل استفاده می شود. قطعه به کار رفته در این محصولات به صورت توپی است و برای راه اندازی سیال و یا قطع آن استفاده می شود. عملکرد شیر گازی سیم ایتالیا بستگی به جهت قرار گرفتن آن دارد. در واقع اگر توپی داخلی این شیر در مسیر ورود و خروج سیال قرار بگیرد موجب قطع جریان شده و اگر سوراخ این بخش در مسیر عبور سیال قرار بگیرد سیال می تواند به سادگی رد شود. در واقع بخش توپی داخلی شیر گازی سیم ایتالیا باید زاویه مشخصی داشته باشد.
عملگر استفاده شده در شیر گازی سیم ایتالیا دستی است و البته مدل های اهرمی آن نیز در بازار وجود دارد. در نظر داشته باشید که گیربکس به کار رفته در بخش ساقه شیر به صورتی است که می تواند مسیر جریان را کنترل نماید. وقتی ساقه شیر گازی سیم ایتالیا به میزان یک قوس ۹۰ درجه حرکت می کند شیر در وضعیت باز و بسته قرار می گیرد.

brass_ball_valve_cim_italy

مزیت های شیر های گازی سیم ایتالیا
• قیمت ارزان تر آن نسبت به سایر شیرها
• باز و بسته شدن سریع و همینطور عمل کردن آسان
• عمل کردن دقیق برای باز بودن مجزای توپی
• یکپارچه بودن قطعات به کار رفته در آن همینطور نیاز بسیار محدود به روانکاری
• وزن کم و ساختمان فشرده و همینطور نصب بسیار آسان
• میزان گشتاور این محصول بسیار پایین است و این موضوع سبب شده است که عملگرها به درستی عمل نمایند.
خوشبختانه استفاده از شیر گازی سیم ایتالیا برای تغییر جهت دادن بهترین گزینه محسوب می شود.
قیمتی که برای شیر گازی سیم ایتالیا در نظر گرفته شده است بر اساس دو تکه بودن، سه تکه بودن و همینطور وجود یا عدم وجود هرز گرد است. در نظر داشته باشید که طراحی این محصولات به صورتی است که با اندازه های قطرهای ورودی و خروجی شیر بسیار متناسب است.
اندازه مجرابند در این محصولات به میزان اندازه خطوط لوله ها هستند و از بهترین مواد اولیه برای تولید و طراحی شیر گازی سیم ایتالیا استفاده شده است. تحمل این محصول برای دماهای بالا نیز بهتر از سایر محصولات است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *