شیر کشویی چینی فولادی

فروش کلیه شیرآلات فولادی کشویی در کلاسهای ۱۵۰ -۳۰۰-۶۰۰

در این مقاله می ‌خواهیم در رابطه با گیت ولو فولادی فلنجدار چینی توضیح دهیم. به طور کلی زمانی که گیت ولو ها را در موضع سنجش قرار می‌دهیم به گیت ولو فولادی فلنجدار چینی برخورد می‌کنیم. معمولاً تصوری که بین عوام رواج پیدا کرده است این است که جنس های چینی به درد نخور و تقلبی می باشند. از این رو افراد سعی می ‌کنند هر  محصولی که نام کشور چین روی آن است را خریداری نکنند و به هیچ عنوان از آن ها استفاده ننمایند. اما  توجه داشته باشید که  جنس های ساخت کشور چین بی‌کیفیت نیستند. بلکه ما می‌ توانیم در بین تمام اجناس هایی که کشور چین وارد ایران می کند، گیت ولو فولادی فلنجدار چینی را مشاهده کنیم. توجه داشته باشید کشور چین تنها به تولید محصول بی کیفیت نمی پردازد. بلکه محصولات خود را به دو صورت اصل و تقلبی تولید می‌ کند. از این رو گیت ولو فولادی فلنجدار چینی نیز جزو دسته محصولات با کیفیت و مرغوب چینی می باشد که ما آن را در فروشگاه خود به فروش می رسانیم. از آن جایی که عملکرد گیت ولو فولادی فلنجدار چینی بسیار مهم است و کیفیت آن می ‌تواند حائز اهمیت باشد. هیچگاه محصولات بی‌کیفیت و خطرناک را در فروشگاه خود به فروش نمی رسانیم. چراکه فروشگاه ما تنها به فکر کسب سود نیست، بلکه در عین داشتن سودی اندک از فروش محصولات در پی جلب رضایت مشتریان می باشد. از آنجایی که فروشگاه ما سال‌ های طولانی است که به فروش محصولات با برند های مختلف می پردازد. همه صنایع با آن آشنایی دارند و می دانند که هیچگاه محصول نامرغوب توسط فروشگاه ما به فروش نمی رسد. پس اگر گیت ولو فولادی فلنجدار چینی در فروشگاه ما به فروش می رسد مطمئناً با کیفیت بوده و هرگز مشابه با محصولات تقلبی چینی نیست. اما به خاطر تولید رایج و بی رویه ی محصولات در کشور چین معمولاً قیمت این محصولات نسبت به سایر محصولات کشور های دیگر ارزان تر می باشد. لذا پایین بودن قیمت گیت ولو فولادی فلنجدار چینی مبنا بر بی کیفیت بودن آن نیست بلکه می‌تواند یک مزیت مهم برای آن به شمار برود.

خرید گیت ولو فولادی فلنجدار چینی:

همان طور که در مقالات قبلی نیز به آن اشاره نمودیم. به طور کلی گیت ولو ها به دو صورت فلنج دار و بدون فلنج هستند. نام دیگر این محصولات شیر دروازه ای است که به معنای شیرهای خطی می باشند. شکل اصلی گیت ولو فولادی فلنجدار چینی شبیه به یکی از حروف انگلیسی به نام تی است. در واقع این محصول از دو طرف سیالات را دریافت می کند،  ولی دارای ۱ عدد خروجی می باشد. تاریخچه تولید گیت ولو فولادی فلنجدار چینی به سال های بسیار طولانی بر می گردد. لذا شما می توانید به طور مصمم به خرید گیت ولو فولادی فلنجدار چینی بپردازید و از کیفیت بالای آن مطمئن باشید. البته باید بدانید که به طور کلی تولید گیت ولو ها دارای سابقه بسیار طولانی است. به طوری که حتی در زمان مصریان، رومیان و یونانیان استفاده از گیت ولو ها دیده می شد ولی در آن زمان نام این محصولات گیت ولو نبود. بلکه آن ها با نام‌ های محلی خود این محصول را می شناختند. به طور کلی استفاده از گیت ولو ها به قرن های بسیار گذشته برمی‌گردد. اما جنس گیت ولو های قدیمی با جنس گیت ولو های امروزه بسیار متفاوت است. چرا که در گذشته از متریال هایی نظیر چوب و گل آن ها را تولید می کردند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، تکنولوژی ویژه ای نیز برای تولید گیت ولو ها در نظر گرفته شد.

 

 

 

تولید گیت ولو های مدرن:

ابتدا گیت ولو ها را با آلیاژهای مختلف می ساختند اما با گذر زمان متوجه شدند که بهترین و مقاوم ترین جنس فولاد می باشد. روش تولید گیت ولو ها نیز از گذشته تا به کنون بسیار تغییر پیدا کرده است. حتی در قرن نوزدهم که تغییرات بسیار زیادی کردند اما روش تولید آن ها با طریقه ی تولید گیت ولو های مدرن امروزی بسیار متفاوت بود. در گذشته گیت ولو ها را، حتی گیت ولو فولادی فلنجدار چینی را، به روش ریخته گری تولید می نمودند. اگرچه این محصولات قابل قبول بودند و می‌ توانستند مقاومت زیادی داشته باشند اما مقاومت آن ها از نمونه های امروزی پایین‌تر بود. علت داشتن مقاومت بسیار بالا در مدل های مدرن تغییر روش تولید و متریال بکار رفته در ساخت آن ها می باشد. این روزها دیگر به جای استفاده از روش ریخته گری از روش جدیدی به نام فورج گیت ها را تولید می نمایند. به همین خاطر است که مقاومت محصولات جدید نسبت به محصولات قدیمی بسیار بیشتر خواهد بود. همچنین باید بدانید که ظاهر گیت ولو های قدیمی با ظاهر گیت ولو های مدرن بسیار متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *