شیر پروانه ای ویفری

شیر پروانه ای ویفری از دسته محصولات جدید و باکیفیت محسوب می شود که در لیست شیرهای قطع و وصلی قرار می گیرد. این محصول دارای انواع مختلفی است و خصوصیات هر یک با توجه به محیط پروژه تعیین می شود. نصب شیر پروانه ای ویفری بسیار آسان است و وزن سبکی دارد.

آیا می دانید شیر پروانه ای ویفری چیست و چطور کار می کند؟ این محصول به طور کلی دارای سیستم و مکانیزم خاصی است که توانسته به نوبه خود بهترین فروش را به خود اختصاص داده است. در نظر داشته باشید که شیر ویفری پروانه ای دارای انواع مختلفی است که هر یک با کاربردهای خاصی عرضه شده است.


خصوصیات شیر پروانه ای ویفری
شیر پروانه ای ویفری در واقع نوعی شیر قطع و وصلی است. این محصول به صورتی طراحی شده است که بین دو فلنج بسته می شود و در مدل های جدید آن که دارای لاگ است ، بخشی از شیر در انتهای خط وصل می شود.

افت شیر ویفری پروانه ای بسیار کم است و این موضوع سبب شده است که میزان فروش این محصول نسبت به نمونه های موجود در بازار بسیار بیشتر باشد. بدنه شیر پروانه ای ویفری به صورتی یاتاقان بندی شده است و دیسک ها در وضعیت هم مرکز تعبیه می باشد به طور که سه عدد بوش در این محصولات قرار دارد که نیازی به تعویض نداشته و از جدیدترین تکنولوژ بای ساخت آن استفاده شده است. تعویض لاستیک بندی در شیر ویفری پروانه ای بسیار آسان است و به نوعی از دو طرف دیسک امکان آب بندی مناسب فراهم شده است. در نظر داشته باشید که این شیرها ارزان و بسیار مطمئن طراحی شده است.
این محصولات بهترین گزینه برای شیرهای کشویی محسوب می شود و در موتورخانه ها از آنها استفاده شده است.
نصب و راه اندازی این مدل از شیر ها بسیار آسان است و وزن به کار رفته برای آنها نیز بسیار سبک و عالی است.
آب بندی که برای این محصول در نظر گرفته است حول محور است به طوری که با آب تماس پیدا نخواهد شد. در نظر داشته باشید رسوب گذاری این محصول بسیار محدود است و محور شیر در طول زمان دچار رسوب و خوردگی نمی شود.
قابلیت نصب در تمامی حالات ( افقی ، عمودی و تحت زاویه) برای این محصول فراهم است.


نصب شیر پروانه ای ویفری
شیر پروانه ای ویفری را می توان به صورت محرک های الکتریکی و همینطور پنوماتیکی نصب کرد و بر روی شیر این محصول خاصیت هیدرولیکی وجود دارد که سبب می شود کیفیت آن بسیار عالی باشد.
تست نهایی این محصول بر روی استانداردهای iso 5208 است و بهترین تست بر روی آن به نتیجه ای بی نظیر رسیده است. اندازه پیشانی که برای شیر در نظر گرفته شده است طبق استاندارد iso 5752 است. در نظر داشته باشید که این محصول بر روی فلنج ها طراحی شده است و به نوعی استاندارد به کار رفته بر روی آن سبب می شود که دوام بیشتری داشته باشد.
نشیمن متحرک به کار رفته در شیر پروانه ای ویفری بر اساس استاندارد iso 5210 است. در نظر داشته باشید که گیر بکس این محصول نیز طبق استاندارد iso 5211 طراحی شده است که گزینه ای بسیار عالی محسوب می شود.
گیربکس شیر پروانه ای ویفری به طور دقیق آب بندی شده است و محرک آن نیز در وضعیت استغراق مورد تست قرار گرفته است.
تمامی پیچ و مهره های شیر پروانه ای ویفری از جنس استلنس استیل هستند. رنگ به کار رفته برای آن پودری کوره ای است و مکانیزم آن در وضعیت الکترواستاتیک قرار دارد.
شیر پروانه ای ویفری برای شبکه های آب برسانی گزینه بسیار عالی است، این محصول در جنس های مختلفی تولید می شود که جنس بدنه چدن بهترین گزینه برای آن محسوب می شود. شیر پروانه ای ویفری در گروه بندی شیر های قطع و وصلی قرار دارد.

کیفیت شیر پروانه ای ویفری
کیفیت به کار رفته در شیر پروانه ای ویفری تست شده است و در محیط های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته و نتایج به دست آمده به نسبت گزینه های مشابه در وضعیت بسیار عالی قرار دارد. قیمت شیر پروانه ای ویفری به نسیت کیفیتی که دارد بسیار عالی عمل می کند اینطور که شواهد نشان می دهد شیر پروانه ای ویفری در بازارهای داخلی در تعرفه بندی های مختلفی به فروش می رسد که به دلیل سایز و کیفیت آن است. شما می توانید با توجه به محیط پروژه بهترین شیر پروانه ای ویفری را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که این محصول دارای نماد استاندارد بین المللی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *