شیر فلکه کیتز ژاپن

شیر فلکه کیتز ژاپن در صنایع مختلف با توجه به موقعیت و همینطور نوع عملکردی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین استفاده ای که از شیر فلکه کیتز ژاپن می توان کرد قطع و وصل کردن سیال در لوله ها است. در این مقاله با نگاهی دقیق ت و البته علمی تر شیر فلکه کیتز ژاپن را مورد بررسی قرار می دهیم.


معرفی شیر فلکه کیتز ژاپن
می دانیم که مهم ترین ویژگی برای یک شیر فلکه قطع و وصل کردن جریان ها می باشد. در نظر داشته باشید که شیر فلکه کیتز ژاپن یک شیر بسیار ایده آل است زیرا کمترین افت فشار را با کمترین میزان مقاومت دنبال می کند. این محصول به صورتی طراحی شده است که از در هر زمان می تواند از عبور سیال جلوگیری نماید. موضوع مهمی که در خصوص این محصولات وجود دارد تغییر مسیر حرکت به صورت استاندارد است که سبب می شود که اتوماتیک بودن آن مورد تأیید قرار بگیرد.
جنس به کار رفته برای شیر فلکه کیتز ژاپن بر اساس نوع کاربرد آن تعیین می شود و در مدل های چدنی، برنزی، برنجی و حتی استیل عرضه شده است. این محصول در کارهای صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع جنس به کار رفته در شیر فلکه کیتز ژاپن بر اساس نوع سیالی که قرار است استفاده شود متغیر است. به هر روی استفاده از فولاد ضد زنگ در این محصولات بسیار مهم و کاربردی است.
در شیر فلکه کیتز ژاپن از جنس چدن استفاده نشده است زیرا جنس چدن خاکستری در برابر شکنندگی مقاوم نبوده و طول عمر این محصول را کاهش می دهد. عموما در شیر فلکه کیتز ژاپن زمانی که فشار بار کاری بیشتر از ۲۵ بار است از جنس فولاد برای این محصول استفاده شده است.
محور استفاده شده در این محصول از جنس فولاد ضد زنگ c13 است که بیشترین مقاومت در برابر پوسیدگی را دارد فولادهای به کار رفته در این محصول AISA 316 و AISA 304 است.

کاربرد شیر فلکه کیتز ژاپن
شیر فلکه کیتز ژاپن برای قطع و وصل کردن کامل جریان ها بسیار مورد استفاده می شود. این محصول به صورتی طراحی شده است که از بازگشت سیال جلوگیری می کند و همینطور میزان گازهای عبوری در این محصول بسیار استاندارد است.
طراحی آن به صورتی است که می توانید مقدار و فشار مایعات و گازها را تنظیم و کنترل می کند. دستگاه های تحت فشاری که برای شیر فلکه کیتز ژاپن در نظر گرفته شده است همگی ایمن هستند. این محصول به طور کلی دارای میزان اختلاف فشار قابل قبولی را تحمل می کند.
نشت بندها و همینطور دریچه های استفاده شده در آن بسیار مقاوم هستند. رینگی که برای آب بندی این محصول استفاده می شود با توجه به نوع آن می تواند برنج، برنز و یا فولاد باشد که باید با توجه به فضای پروژه گزینه مورد نظر انتخاب شود.
لاستیک بندی هایی که برای شیر فلکه کیتز ژاپن در نظر گرفته می شود از جنس SBR و NBR و یا ترکیبی است این جنس ها سبب می شود که ویژگی های ارتجاعی محصول برای همیشه و در طول زمان حفظ شود.
در برابر سایش مقاومت مکانیکی خوبی داشته باشد. در برابر تماس هوا در طول زمان بتواند بازخوردی مناسبی عرضه نماید. بهداشتی بودن این محصولات به نوعی است که توسط تست های بسیار معتبر مورد بررسی قرار گرفته است.

brass_gate_valve_kitz
ساخت شیر فلکه کیتز ژاپن
نیروی راه انداز و تجهیزات خاصی که در این محصول به کار رفته است بسیار مهم است. در واق میزان کاویتاسیون و همینطور تأثیر در جریان شیر فلکه کیتز ژاپن به صورتی است که بتوانید دوام بیشتری از آن انتظار داشته باشید.
میزان فشار به کار رفته در این محصول صحیح بوده و همینطور آب بندی و موا د مصرفی که در آن نیز مورد بررسی قرار گرفته است. سهولت تعمیر و نگهداری و همینطور نصب و تنظیم آن بسیار مهم است.
شیر فلکه کیتز ژاپن دارای دسته بندی های مختلفی هستند که باز و بسته کردن آنها به صورت دستی و یا خودکار صورت می گیرد. در نظر داشته باشید که ساختار شیر فلکه به صورتی است که می تواند برای پروژه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.
درجه بندی به کار رفته برای شیر فلکه کیتز ژاپن طبق نظر مشتری تعیین می شود قیمت شیر فلکه کیتز ژاپن بر اساس نوع و سایز متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *