شیر فلکه چدنی میراب

شرکت میراب یکی از قدیمی ترین و در عین حال مدرن ترین شرکت های موجود در ساخت شیرآلات صنعتی است که توان تولید ۸ خانواده کلی در ۶۵ گروه تولیدی و ۸۵۸۰ نوع از انواع شیرهای صنعتی و تجهیزات مربوطه را داراست. این شرکت با دارا بودن واحد های تخصصی و متعدد در حوزه طراحی، ساخت و ارزیابی محصولات، محصولاتی با کیفیت را روانه بازار های داخلی و خارجی می کند. از جمله واحد های این شرکت می توان به: واحد ریخته گری، واحد آزمایشگاه، واحد ماشینکاری، واحد جوشکاری و فرم دهی، واحد رنگ پودری الکترواستاتیک، واحد فنی و مهندسی و طراحی، واحد مونتاژ، واحد لاستیک، واحد تست، واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه هیدرو دینامیکی اشاره کرد. از محصولات این شرکت موفق می توان به شیر فلکه چدنی میراب اشاره کرد که در دو نوع زبانه فلزی و زبانه لاستیکی تولید می شوند و به صورت کلی وظیفه قطع و وصل وکنترل جریان سیالات مختلف را بر عهده دارند که در ادامه ویژگی های هر کدام از انواع شیر فلکه چدنی میراب را به تفصیل بیان می کنیم.

توضیحات تکمیلی در مورد شیر فلکه چدنی میراب

شیر فلکه چدنی میراب با زبانه فلزی از طریق تماس فلز با فلزی دیگر، آببندی را انجام می دهد. این شیر های زبانه فلزی، بدنه و درپوشی از جنس فولاد و با گرید BCW 612A MTSA دارند. سطوح مربوط به آببندی بدنه و زبانه این شیر به صورت گوه ای طراحی شده اند، که این طرح قابلیت آببندی مناسبتر و طول عمر بالاتری دارد. نشیمن گاه در بدنه و زبانه هر دو از جنس استینلس استیل که دارای مقاومت به خوردگی است ساخته شده اند. پوشش داخلی تمام قطعات فولادی استفاده شده، رنگی مخصوص است که توانایی تحمل دما تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد را دارد و برای آب آشامیدنی هم مناسب است و دارای ضخامت ۸۰ میکرون است، پوشش خارجی نیز از رنگ سیلیکون اکریلیک بر مبنای آلومینیوم می باشد و توانایی تحمل دما تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد را داراست و دارای ضخامت ۱۵۰ میکرون است. میزان فشار قابل تحمل این شیر ها از ۱۰ تا ۴۰ بار می باشد و دارای ابعاد ۵۰ تا ۳۰۰ میلیمتر هستند. از این نوع شیر های فلکه می توان در جهت قطع و وصل جریان سیال های مختلف، آب های آشامیدنی، خام و صنعتی، بخار و هوای فشرده استفاده کرد. انواع تست های آنالیز شیمیایی و متالوگرافی و تست های مکانیکی بر روی این شیر صورت گرفته است.

شیر فلکه چدنی میراب با زبانه لاستیکی و هسته چدنی برای آببندی مطلوب تر بهره می برد. این شیر ها زبانه پلاستیکی، بدنه و درپوشی از جنس چدن داکتیل دارند. زبانه از چدن داکتیل با پوشش لاستیکی از جنس EPDM می باشد. ماردون از جنس استینلس استیل که دارای مقاومت به خوردگی است ساخته شده است. به منظور پوشش این شیر فلکه از رنگ پودری اپوکسی با پاشش به روش الکترواستاتیک با ضخامتی بیش از ۲۵۰ میکرون و دارای گواهینامه مجاز برای مصارف آشامیدنی استفاده شده است. میزان فشار قابل تحمل این شیر ها از ۱۰ و ۱۶ بار می باشد و دارای ابعاد ۵۰ تا ۴۰۰ میلیمتر هستند. از این نوع شیر های فلکه می توان برای سیال های مختلف، آب های آشامیدنی، خام و صنعتی، بخار، هوای فشرده، فاضلاب، روغن و تمام گازهای حالت خنثی تا دمای ۱۱۰ درجه سانتیگراد استفاده کرد. انواع تست های آنالیز شیمیایی و متالوگرافی و تست های مکانیکی بر روی این شیر صورت گرفته است.چ

قیمت و ارزش خرید محصولات این شرکت

شرکت میراب با بهره مندی از واحد های پیشرفته و تکنسین مجرب و کارآزموده توانایی تولید شیرآلاتی با کیفیت و قیمتی مناسب را دارد. دارا بودن گواهینامه های کاری متعدد از جمله گواهی کیفیت محصول از شرکت لویدز رجیستر انگلیس وDVGW آلمان و همچنین گواهی نامه های IMS شامل ۲۰۱۵:OHSAS 18001:2007 ، ISO 9001 و ۲۰۱۵:ISO 14001 از شرکت TÜVNORD آلمان، ضریب اطمینان بالایی را برای مشتریان خود ایجاد کرده است. همچنین بهرمندی از ۳۴ نمایندگی و حضور در ۲۶ کشور دنیا، تامین و پشتیبانی محصولات این شرکت را تسهیل کرده است. از آنجایی که تقریبا تمام مراحل ساخت محصولات این شرکت در خود این شرکت صورت می گیرد و وابستگی به خارج از کشور ندارد قیمت تمام شده محصولات خود از جمله شیر فلکه چدنی میراب نسبت به محصولات مشابه دیگر شرکت ها، پایین تر می شود. بنابراین خرید این محصول از این شرکت می تواند گزینه خوبی برای خریداران تلقی گردد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *