شیر فلکه برنجی آریا کیز

آیا می دانید موارد استفاده شیر فلکه آریا کیز کجاست؟ در این مقاله قصد داریم در خصوص شیر فلکه آریا کیز و شرایط استفاده از آن صحبت کنیم. این محصول به طور کلی از دسته محصولات بسیار پر کاربرد در انواع صنایع محسوب می شود. در نظر داشته باشید که شیر فلکه آریا کیز به نسبت کیفیت عالی که دارد از قیمت خوبی برخوردار است.

مشخصات شیر فلکه آریا کیز

شیر فلکه آریا کیز به طور کلی در صنایع تأسیساتی آب ، سیستم های آبیاری و همینطور صنایع تانکرسازی و همینطور مواد شیمیایی و صنایع ساختمان و همینطور سیستم های گازوئیل مورد استفاده می گیرد.

شیر فلکه آریا کیز به طور کلی طبق استاندارد های ملی ایران در شماره ۳۶۶۴ تولید شده است. جنس استفاده شده در شیر فلکه آریا کیز برنج است و مدل های کشویی آن با فشار های مجاز طراحی شده اند که تا بار ۲۰۰ درجه سانتی گراد را تحمل می کند.

فرم اصلی که برای این محصول در نظر گرفته شده است اینچی است و طبق استاندارد طراحی شده است. برای تولید این محسوب میزان فاصله های بین مولکولی تا حد بسیاری کم شده است و آزمایشات نشان می دهد که این محصول میزان تحمل فشار بار بسیار بالایی دارد.

شیر فلکه آریا کیز یکی از پر مصرف ترین ولوهای کروی محسوب می شود که طرحی ان به صورت دیسک است که در واقع فرم مجرابند بوده و مسیر حرکت سیال در این نوع از ولوها طوری طراحی شده است که سبب می شود کنترل مسیر سیال به درستی دنبال شود.

طراحی ساختمان شیر فلکه آریا کیز

در طراحی این محسوب از فلکه ، جعبه آب بندی، درپوش و همینطور سمیت استفاده شده است. شیر فلکه آریا کیز را به شیر دروازه ای نیز می شناسند. کاربری این محصول آسان است و تعمیر آن نیز ارزان بوده و هزینه زیادی در بر نمی گیرد. این نوع از شیر فلکه ها دارای یک اهرم قطع و وصل هستند که برای فشارهای بالا بسیار مناسب می باشد.

سایز استفاده شده برای این محصول از الی ۴ اینچ دیده می شود. تنوعی که برای این محصول در بازار وجود دارد طبق جنس بدنه، ساختمان به کار رفته و عملکرد شیرآلات است. جنس بدنه به کار رفته برای این محصولات به طور کلی می تواند از فلزهای مختلفی باشد که نوع برنجی آن بسیار پرکاربرد و مشهور است.

شیر فلکه آریا کیز از نظر عملکرد در مدل های، دیافگرامی، ساچمه ای و پیستونی عرضه می شود و البته مدل های پروانه ای آن نیز موجود است.

سایزهای به کار رفته برای این محصولات در مدل های  نیمه باز ، نیمه بسته و باز و بسته دیده می شود که از چند دهم میلی متر آغاز شده و تا ۵ متر ادامه دار است.

شیر فلکه آریا کیز در مدل های متنوعی عرضه می شود که چرخش در آن به صورت ساعتگرد و یا پاد ساعتگرد است که منجر به باز و بسته شدن شیر می شود.

در این بین مدل های فلزی و زبانه لاستیکی برای صنعت بسیار مناسب هستند.

 

 

کاربرد شیر فلکه آریا کیز

به طور کلی شیر فلکه آریا کیز بیشتر در محیط هایی که قرار است جریان های سیال به طور کامل باز و یا بسته شود مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول سبب می شود که میزان فشار تنظیم شوند. مجرابند این محصول وقتی به طور کامل باز باشد از مسیر جریان کنار رفته و سبب می شود که هر نوع مقاومت در برابر سیال از بین برود و در صورتی که کاملاً بسته باید به عنوان یک حلقه عمل کرده و مجرابند داخل حلقه قرار می گیرد و میزان نشتی آب تا حد بسیاری کاهش می یابد و بارها دیده شده است که نشتی به صفر نیز می رسد. در نظر داشته باشید که این محصولات در تعرفه های مختلفی در بازار دیده می شود که با توجه به کیفی و سایز مورد نظر تعرفه ها برآورد می شود. برای اینکه بتوانید محصول مورد نظر خود را بهتر انتخاب نمایید باید در ابتدا مشاوره های لازم را اخذ نمایید.

دقت کنید که برند آریا کیز در تولیدات محصولات صنعتی به نوبه خود توانسته بسیار عالی عمل نماید. و این محصول در عرضه عمده بسیار ارزانتر نیز خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *