شیر صافی کیتز ژاپن

شیر صافی کیتز ژاپن یکی از محصولات مرغوب در زمینه ی ساختمان و آبرسانی است. خرید این لوله برای پروژه های مختلف انجام می گیرد و کارایی بالایی هم دارد. جنس شیر صافی کیتز از برنج مرغوب است که سبب می شود تا بتواند مدتی طولانی تر برای یک کاربری با همان کیفیت اولیه کار کند و دچار فرسودگی نشود.

bronz_y_strainer_kitz_3_inch

شیر صافی کیتز چیست و چه کارایی دارد؟

شیر صافی که تولید شرکت کیتز است دارای یک سری خصوصیات است که شیرها معمولی از آن بی بهره اند. وجود یک بخش فیلتراسیون در شیر صافی سبب می شود تا هر نوع سیالات و حتی برخی از گازها به صورت فیلتر شده از آن عبور کنند و مواد آلاینده را از این سیالات حذف کند. این شیرها در جهت فیلتر کردن روغن و حتی فاضلاب و مواد سیال خورنده نیز مورد استفاده قرار می گیرند. فیلتر های این محصولات قابل تمیز کردن است و می توان با برداشتن درپوش آن ها به راحتی مواد اضافی را از روی فیلتر حذف کرد.

 

شیر صافی کیتز ژاپن و خصوصیات آن

شیر صافی کیتز ژاپن دارای سایز ۱٫۲ تا ۳ اینچ است که بسته به کارایی که مورد نظر است از سایزهای مختلف آن استفاده می شود. همچنین شرایط فشار و درجه حرارت موجود می توان نوع و سایز آن را انتخاب کرد. این شیرها Y شکل هستند و کارایی بالایی هم دارند. شیر صافی که مورد استفاده در بسیاری از سیستم های آبیاری و عبور سیالات مختلف است، جنس بسیار مقاومی دارد و به همین علت می توان در جاهایی که فشار کاری نیز بالاست مورد استفاده قرار گیرد. سیستم های گازی، نفت و آبرسانی همگی می توانند از این شیر صافی کیتز بهره ببرند.

شیر صافی دارای استانداردهای JIS, ANSI, DIN است. این شیر به علت این که تحمل فشار و دمای بالا را هم دارد در سیستم های گرمایش نیز می توان از آن استفاده کرد. همچنین این سیستم ها اگر دچار گرفتگی به هر علتی در مسیر شوند، نمی توانند به درستی عملکرد مناسبی داشته باشند. از این رو استفاده از شیر صافی در ابتدای ورودی سیستم به بهبود عملکرد این بخش کمک شایانی می کند.

فیلترهای موجود که با برداشتن درپوش شیر، قابل تعویض و تمیز کردن است، از جنس مقاوم ساخته شده است و مواد خورنده نیز می توانند از آن عبور کرده و نگرانی از بابت فرسودگی آن در زمانی کم وجود ندارد. به همین علت می توان تا زمانی که دچار گرفتگی های شدید نشده است از آن ها استفاده کرد.

البته باید دقت داشته باشید که در زمان فعال بودن سیستم های آبیاری، گازی و گرمایش یا هر سیستم دیگری که شیر صافی دار بر روی آن نصب است، از باز کردن یا بازرسی درپوش خودداری کنید. این محصول تحت آزمایشات مختلف فشار، حرارت و نقطه فشارهای مختلف نیز قرار گرفته است که بسته به سایزی که دارند می توان مشخصات آن ها را نیز در کاتالوگ مربوط به هر سایز مشاهده کرد. این مشخصات به استفاده بهتر و مناسب تر در سیستم های مختلف منجر می شود تا فشار انتخاب شده برای سیستم با حداکثر فشار قابل تحمل در شیر صافی کیتز ژاپن متناسب باشد و بتواند به خوبی کار خود را انجام دهد و آسیب نبیند.

 

خرید شیر صافی کیتز ژاپن با قیمت مناسب

برای خرید محصولات مختلفی که در سیتم های هدایت سیالات مورد استفاده قرار می گیرد، کیفیت بسیار مهم است. برخی از این اتصالات در بخش زیر زمین یا دیوارها قرار می گیرند که اگر کیفیت مناسبی نداشته باشند، پوسیدگی آن یا شکستن بخشی از آن ها سبب می شود تا این محصولات به صورت کامل دچار مشکل شوند و به دیگر تاسیسات نیز آسیب های جدی و پرهزینه وارد کنند. بدین ترتیب، شیر صافی کیتز ژاپن به کمک بهترین متخصصان در زمینه ی شیرآلات ساخته شده اند و در تولید آن ها از برترین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است. از این رو بهتر است به جای استفاده از محصولاتی که کیفیت مناسب ندارند، شیر آلات صافی کیتز ژاپن را با قیمت مناسب تر تهیه کرده و از آن بهره ببرید. استفاده از این محصولات به افزایش عمر سیستم های مختلف کمک می کند.

شیر صافی کیتز ژاپن دارای کارایی بالایی است و قیمت مناسبی نسبت به محصولات مشابه خود دارد.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *