شیر صافی سیم ایتالیا

شیر صافی سیم ساخت کشور ایتالیا است که به علت کیفیت و کارایی بالایی که دارد به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این شیر کاربردهای زیادی در صنعت، آبیاری و کشاورزی، خانگی و … دارد. شیر صافی سیم دارای یک بخش توری دار است که از ورود مواد آلاینده به سمت دیگر خروجی جلوگیری می کند. شیر صافی از جنس برنج است و مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. محصولات شرکت سیم ایتالیا همگی در سطح جهانی بازار خوبی دارند و به علت این که کیفیت بالایی دارند می توان از آن ها در اکثر صنایع استفاده کرد.

strainer_2_inch_cim_italy

مشخصات فنی شیر صافی سیم ایتالیا

جنس بدنه ی این شیر از آلیاژ بدون سرب است که به علت نداشتن سرب در سیستم آب شهری نیز می توان از آن استفاده کرد. بخش کلاهک این شیر نیز از برنج ریخته گری شده تولید می شود و واشر آب بند بدنه نیز بدون آزبست است. آزبست یک ماده ی سرطان زا است که در گذشته مصرف بالایی داشت. در حال حاضر استفاده از این ماده ممنوع شده است و واشر شیر صافی سیم ایتالیا نیز این ماده را حذف کرده است اما می تواند تا دمای ۴۵۰ درجه ی سانتیگراد نیز مورد استفاده قرار گیرد. از این رو از این شیر در سیستم های گرمایشی نیز استفاده می شود و به علت داشتن صافی، سبب می شود تا آهک و موادی از این قبیل به لوله های سیستم گرمایشی وارد نشود و گرفتگی ایجاد نکنند. فشار حد این شیر در تست های هیدروستاتیک بدنه تا ۳۰ بار است. همچنین این فشار در دمای ۱۰۰ درجه ۲۰ بار است. همچنین در دمای ۱۸۰ درجه ۹ بار می باشد. دمایی که برای این شیر صافی سیم ایتالیا در نظر گرفته شده است و دمای مجاز آن است بین ۱۰ درجه زیر صفر تا ۱۸۰ درجه بالای صفر است.

 

کاربرد شیر صافی سیم ایتالیا

کاربرد شیر صافی سیم ایتالیا در دو موارد متعددی است. با توجه به این که در داخل بدنه ی این نوع شیرها از توری هایی جهت صاف کردن مایع یا گاز عبوری استفاده می شود، از این شیرها در سیستم های فیلترینگ یا صافی استفاده می شود. همچنین همانطور که گفته شد در سیستم های گرمایشی نیز می توان از این نوع شیر استفاده کرد که دارای کیفیت و کارایی بالایی است. این شیرها در سیستم گرمایشی سبب می شود تا هزینه های جانبی این سیستم به مقدار زیادی کاهش یابد و عمر طولانی تری نیز خواهد داشت.

کاربرد دیگر شیر صافی سیم ایتالیا در انتقال بخار اشباع است. همچنین سیستم های آبیاری مختلف که امروزه تنوع زیادی هم دارند به شیرهای صافی دار نیاز دارند تا سیستم آبیاری به خوبی بتواند کار خود را انجام دهد. سیستم های بهداشتی و پنوماتیک از دیگر بازارهای هدف شیر صافی سیم ایتالیا است.

علاوه بر موارد بالا در سیستم های خطوط آبی انتقال نفت و گاز و توزیع بنزین و مایعاتی که غیر خورنده هستند قابل استفاده است. از این رو می توان گفت شیر صافی سیم ایتالیا دارای کاربرد وسیعی در صنعت های مختلف است.

 

خرید و قیمت شیر صافی سیم ایتالیا

با توجه به این که شیر صافی با برند سیم ایتالیا کیفیت بالایی دارد، ممکن است انتظار داشته باشید که قیمت بالایی هم داشته باشد؛ اما با این وجود قیمت این شیر بسیار مناسب است. در پروژه های پیمانکاری در صنایع مختلف که به تعداد زیادی شیر صافی نیاز است می توان با خرید شیر صافی سیم ایتالیا به راحتی در هزینه های پروژه صرفه جویی کنید.

برای خرید این نوع شیر بهتر است از مراکز معتبر که محصولات اصل سیم ایتالیا را در سبد کالایی خود دارند بهره ببرید. امروزه محصولات تقلبی زیادی برای برندهای معروف و مطرح در هر زمینه ای می توان در بازار یافت. به همین علت خرید یک شیر صافی سیم ایتالیا که اصل و با کیفیت باشد باید از فروشگاه های دارای سابقه ی خوب و معتبر صورت گیرد. با توجه به قیمت مناسب این شیر نسبت به موارد مشابه، همچنین کیفیت این محصول و کارایی بالایی که دارد، می تواند بهترین انتخاب برای افراد مختلف باشد تا به راحتی بتوانید از آن ها برای مدتی طولانی تر با همان کیفیت اولیه مورد استفاده قرار دهید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *