شیر خودکار دریچه ای سیم ایتالیا

شیر خودکار دریچه ای که تولید کشور ایتالیا است دارای کیفیت بسیار بالایی است که از آن در کاربری های مختلف استفاده می شود. با توجه به این که شیر خودکار را می توان در بخش های آب و فاضلاب، گاز، ایمنی و … مورد استفاده قرار داد، باید یک سری تست های کامل بر روی آن صورت گیرد. اندازه ی اسمی این شیر دارای سایز ۱۰۰ DN است و فشار اسمی آن (میزات تحمل فشار شیر خودکار ایتالیایی) نیز ۱۰٫۱۶ بار است. تست های هیدروستاتیک که بر روی شیر خودکار دریچه ای سیم ایتالیا صورت گرفته است نشان می دهد که آب بندی دریچه ی آن ۱۷٫۵ بار است و تحمل فشار بدنه نیز ۲۵ بار می باشد. از این رو این شیر دارای کیفیت مناسبی است که در شرایط عادی فشار آب و گاز می توان از آن استفاده کرد.

brass_check_valve_cim_italy_4_inch

سایر ویژگی های شیر خودکار دریچه ای سیم ایتالیا

این شیر از فولاد ضد زنگ و مقاومت تشکیل شده است که محور آن دارای جنسی مقاوم است که می تواند فشارهای معمول را تحمل کند. روکش شیر خودکار دریچه ای از جنس پلاستیک مقاوم است که در برابر سایش و پوسیدگی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. تمام پوشش داخلی و خارجی زبانه ی این شیر از جنس روکش پلاستیکی EPDM است که از زیر تست های مختلف مربوط به این شیر آلات و کاربرد آن ها به خوبی مقاومت نشان داده است و برای فشار کاری بالا نیز قابل استفاده است. فنر داخلی این شیر از جنس استیل ضد زنگ است.

شیر خودکار دریچه ای ایتالیا برای بخش های مختلف مانند سیستم انتقال و آبرسانی و تأسیسات مختلف استفاده کرد. کاربرد آن وسیع است و یک محصول پرکاربرد در سطح جهانی است. این شیر می تواند تا دمای ۷۰ درجه سانتیگراد را هم تحمل کند و هر جایی که این کار در زیر این دما صورت گیرد می توان از آن بهره برد. از این رو در سیستم های بهداشتی و پنوماتیک، سیستم های آبیاری، سیستم های جداسازی و پمپ ها می توان از آن استفاده کرد. البته برای سیالاتی می توان از این شیر استفاده کرد که غیر خورنده باشند. این شیرها برای جلوگیری از بازگشت آب به سیستم آبیاری و یک طرفه بودن سیستم می توان در بخش های مختلف مانند پمپ ها مورد استفاده قرار گیرد.

شیر خودکار دریچه ای سیم ایتالیا به علت این که دارای طراحی خاصی است، به ندرت دچار خوردگی و پوسیدگی می شوند.

این شیرها به صورت دریچه ای و یک طرفه هستند و به همین علت به صورت افقی نصب و اجرا می شوند و دارای چند بخش است.

بخش بدنه، فنر ارتجاعی که در آن قرار دارد و باعث باز و بسته شدن دریچه به صورت خودکار می شود. همچنین دریچه ی میانی نیز از بخش های دیگر این شیر خودکار است.

کیفیت این شیر آلات بسیار مناسب است و جزو برندهای مطرح و معروف در سطح جهانی در زمینه ی لوازم و شیرالات ساختمانی است که توانسته نبض بازار را در بیشتر موارد در دست بگیرد.

اتصالاتی که برای این شیرها مورد استفاده قرار می گیرد از نوع اتصالات دنده ای است. سایز این شیرها متنوع است و می تواند بین ۱٫۲ تا ۴ اینچ متغیر باشد که بر اساس نوع کاربرد و تأسیساتی که این شیرها در آن به کار گرفته می شود می توان شیر خودکار دریچه ای سیم ایتالیا را با سایز مناسب و استاندارد تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

 

 

خرید شیر خودکار دریچه ای سیم ایتالیا با کیفیت بالا

قیمت این محصول علاوه بر کیفیت بالایی که دارد مناسب است و می توان آن را در تأسیساتی که به تعداد زیاد به شیر های این چنینی نیاز دارند مورد استفاده قرار داد تا هزینه های پروژه را به مقدار زیادی کاهش دهد. امروزه انتخاب و خرید یک شیر اصل از یک برند معروف برای تمامی افرادی که در زمینه ی تأسیسات و ساختمان سازی فعالیت دارند اهمیت دارد. بیشتر این افراد برند سیم ایتالیا را می شناسند و از کیفیت محصولات آن ها اطمینان دارند. از این رو می توان از مراکز معتبر و شناخته شده در این زمینه کمک گرفت و بهترین محصولات و شیرآلات را برای این تأسیسات و ساختمان ها تهیه کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *