شیرآلات چدنی فلنجدار وگ امید گلستان

آیا می دانید تنوع شیرآلات چدنی وگ امید گلستان در بین موارد مشابه بی نظیر است؟ با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی، شیرآلات چدنی وگ امید گلستان نیز توانسته خود را دقیقاً مطابق با شرایط روز پیش برده و از بهترین مواد اولیه برای تولید محصول استفاده نماید، تست ارزیابی کیفیت شیرآلات چدنی وگ امید گلستان نتایج جالبی را در بر داشته است.

معرفی انواع شیرآلات چدنی وگ امید گلستان

قطعاً داشتن اطلاعات دقیق در خصوص شیرآلات چدنی وگ امید گلستان سبب می شود که بتوانی یک مقایسه جالب بین این برند و برندهای مشابه داشته باشیم. در ادامه برخی از مهم ترین شیرآلات چدنی وگ امید گلستان را به همراه مشخصات هر یک مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

 

شیر فلکه کشویی زبانه فلزی

این محصول در لیست شیرآلات چدنی وگ امید گلستان رتبه خوبی را در فروش و صادرات به خود اختصاص داده است. بدنه و درپوش استفاده شده برای شیر فلکه کشویی از جنس چدن خاکستری است، سرفلکه این محصول در دو بخش باز و بسته از جنس آلومینیوم دایکاست است. این محصول دارای مهره شش گوش است که عموماً به همراه دو عدد اورینگ استاندارد NBR ارائه می شود. پیچ های استفاده شده در این محصول Steel DIN 931 است، در نظر داشته باشید که واشر درپوش های آن کلین گریت بوده و با نشان NBR مشخص شده اند. در این محصول از رینگ فسفر برنز استفاده شده است و زبانه و مهره های چهار گوش آن نیز برنز هستند. محور شیر به جنس فلز ضد زنگ است و از استاندارد Tr تبعیت می کند. این محصول دارای سوراخ کاری طبق استانداردهای روز بوده و از پوشش هایی رنگی برای آن استفاده شده است.

شیر فلکه کشویی دو طرفه

این محصول چند سالی است که از برند وگ امید گلستان تولید شده است که به محض ورود به بازار توانست حجم زیادی از استقبال را به خود اختصاص دهد. بدنه و همینطور درپوش استفاده شده در این محصول از جنس چدن با استاندارد GGG40-50 است. سرفلکه به کار رفته برای آن از جنس آلومینیوم دایکاست بوده و جنس مهره های شش گوشه آن اورینگ سیلیکون است. پیچ های این محصول از استاندارد DIN 931 هستند. واشرهای استفاده در آن کلین گریت هستند و رینگ سیت آب بندی شیر از جنس فسفر برنز است. سوراخ کاری استفاده شده برای فلنج ها DIN 2501 است. پوشش رنگی به کار رفته در شیرآلات چدنی وگ امید گلستان به طور کلی اغلب پودری فراگیر هستند که از روش الکترواستاتیک برای تولید آنها استفاده شده است.

 

پرفروش ترین شیرآلات چدنی وگ امید گلستان

در بین انواع شیرآلات چدنی وگ امید گلستان برخی فروش بیشتری را به خود اختصاص داده اند، چه خوب است مشخصات شیرآلات چدنی وگ امید گلستان را بهتر مورد بررسی قرار دهیم:

شیر فلکه سوپاپی

این محصول نیز در لیست شیرآلات چدنی وگ امید گلستان پرفروش قرار دارد، بدنه استفاده شده در این محصول چدن خاکستری است و درپوش آن نیز طبق سفارش GGG تهیه شده و از جنس داکتیل برای آن استفاده شده است. پوشش رنگ استفاده شده برای شیر طبق استاندارد الکترواستاتیک DIN30677 است. شیر محور آن از جنس فولاد ضد زنگ است، سوراخ کاری فلنج های شیر نیز طبق استاندارد DIN2501 تهیه شده است. توپی به کار رفته در شیر نیز فولاد دو لایه ضد زنگ است. واشر درپوش و همینطور بخش بدنه این شیر از جنس نسوز بوده و بخش هایی از آن سیلیکون است. مهره آب بندی شیرآلات چدنی وگ امید گلستان همراه گرافیت است و ده عدد اورینگ نیز برای آن به کار رفته است. در نظر داشته باشید که جنس فلکه سرباز و بسته این محصول آلومینیوم دایکاست است.

شیر خودکار دریچه ای

در شیرآلات چدنی وگ امید گلستان، شیر خودکار دریچه ای از درپوش های چدن گرید ساخته شده است. سیت و همینطور دریچه این محصول از جنس فولاد ضد زنگ است. واشرهای درپوش آن نیز از جنس کلین گریت ساخته شده اند.

این محصول دارای اهرم دریچه GGG40-50 است و پوشش رنگ به کار رفته در آن نیز اپوکسی استاندارد است.

شیرآلات چدنی وگ امید گلستان هر یک دارای مشخصه های ویژه ای هستند که قطعاً توضیحات تمام آنها در این مقاله نمی گنجد، به هر روی کیفیت ساخت شیرآلات چدنی وگ امید گلستان به همراه تنوع بی نظیر آن زبانزد است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *