سوپردرین V

سیستم فاضلابی سوپر درينV  مزایای متفاوت و متمايز زیادی دارد که از آن يک سيستم فاضلابي متفاوت و بدیع برای بناهای کوچک و بزرگ با کاربری های متفاوت اداری، تجاری، مسکونی و غیره می سازد. با ورود این سیستم به بازار تاسيسات كشورمان ایران، مقوله تهویه و تامین هوا و ونت کاملا متحول و بهینه شده است.

اين سيستم با مواد پلي پروپيلن مرغوب ساخته شده و تكنولوژي اروپا را همراه خود دارد. نصب سیستم سوپردرین v به‌ روش پوش‌ فيت و با حداکثر سهولت و سرعت انجام مي‌شود. سیستم فاضلابی سوپر درينV   به دلیل سپری کردن آزمایشات بین المللی و گرفتن گواهینامه های متعدد امروزه به یکی از پر کاربردترین سیستم های دفع فاضلاب تبدیل شده است.

سوپردرين‌V  از مکانيزم عملکردی متفاوتی در ونت، تازه ترین، کارآمدترین و تخصصی ترین راه‌حل براي شبکه فاضلابي ساختمان با نیازهای متفاوت و ارتفاع های گوناگون در هر اقلیمی به خصوص در ایران است.

در سيستم‌هاي متداول و مرسوم فاضلاب که در ساختمان های قدیمی و فعلی کار می شود، اکثرا به علت عدم قرار گیری ونت بوی نامطبوع فاضلاب و ذرات آلوده ی آن مخل آسایش ساکنین می باشد. زیرا در این سیستم ها بسیاری از کارفرمایان اجرای ونت را نادیده می گیرند و در تمام طول عمر آن بنا، مشکلات بوی نامطبوع و عدم سلامتی گریبان گیر ساکنین می باشد.

اما در سیستم سوپردرين‌V ونت به طور سرخود اجرا شده و بسیار قوی تر از ونت در سیستم های قدیمی تر می باشد. عملکرد این سیستم به طور کامل ضامن سلامتی و بهداشت عمومی ساختمان است.

یکی از ویژگی های سیستم سوپردرين‌V کم صداتر بودن آن است که به تدریج به یکی از مهمترین دلایل متفاوت بودن آن تبدیل شده است. مواد تشکیل دهنده ی سیستم سوپردرين‌V مقاومت بسیار بالاتری نسبت به سایر سیستم ها در برابر آب داغ و اسیدهای موجود در فاضلاب داشته و طراحی دقیق آن ها اتصالاتی با بهترین و مرغوب ترین کیفیت را ایجاد می کند.

نسبت به سیستم های قدیمی کیفیت حلقه ها، نوع آب بندی سیستم سوپردرين‌V. توانسته پاسخ بسیار مناسبی به نیاز های کارفرما باشد.  همچنین تنوع بسیار بالای سیستم سوپردرين‌V  در ابعاد و اندازه همچون طول لوله ، سایز و میزان زاویه در اتصالات سه راهی و رابط ، بست های قوی و تخصصی و کاملا خط کشی شده بودن طول لوله ها به سانتی متر باعث شده است تا این سیستم یکی از محبوب ترین سیستم ها نزد مهندسین تاسیسات باشد.

سیستم سوپردرين‌V طبق استاندارد های کیفی بالا تولید می شود و مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب برای سیستم فاضلابی هر ساختمانی می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *