سایز لوله های پوش فیت

تنوع سایز لوله های پوش فیت از دلایل محبوبیت این لوله ها میان متخصصین و کارفرمایان می باشد. به طوری که در هر پروژه ای با ابعاد مختلف تاسیسات می توان به راحتی از این نوع لوله استفاده نمود.

سایز بندی انواع لوله های پوش فیت یک طرف سوکت دار

-این نوع لوله ها که در یک طرف دارای سوکت برای اتصال هستند، اکثرا در قطر چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلی متر و طول های پانزده، سی و پنجاه سانتی متر و همچنین یک، دو و سه متر تولید و ارائه می شوند.

سایز بندی انواع لوله های پوش فیت دو طرف سوکت دار

-این نوع لوله ها معمولا در قطرهایی که بالاتر ذکر شد ارائه می شوند و همچنین در طول های نیم ، یک، دو، و سه متر نیز تولید می گردند.

-لوله زانو بلند هشتاد و هفت درجه که اصطلاحا نود درجه آن را می شناسند، با  قطرهای چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده و صد و بیست و پنج  میلیمتر در بازار موجود است.

-لوله زانو چهل و پنج درجه نیز با  قطرهای چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلیمتر ساخته و تولید می شود.

-لوله زانو سی درجه نیز اکثرا با  قطرهای چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده  و صد و بیست و پنج  میلیمتر در بازار ایران موجود می باشد.

-لوله زانو شصت و هفت درجه همچنین با  قطرهای شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود و صد و ده  میلیمتر ساخته می شود.

-اتصال سه راهی از نوع پوش فیت، تبدیل چهل و پنج درجه ای با  قطرهای مختلف چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلیمتر تولید می گردد.

-اتصال سه راهی از نوع پوش فیت، چهل و پنج درجه با  قطرهای چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلیمتر موجود می باشد.

– اتصال سه راهی هشتاد و هفت درجه از نوع پوش فیت که اصطلاحا نود درجه آن را می شناسند، با  قطرهای چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلیمتر در کارخانه ساخته می شود.

-اتصال سه راهی تبدیل هشتاد و هفت درجه که اصطلاحا نود درجه آن را می شناسند، با  قطرهای چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلیمتر موجود می باشد.

-اتصال تبدیل از نوع پوش فیت با  قطرهای چهل ، پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلیمتر تولید می گردد.

-اتصال سه راه بازدید از نوع پوش فیت با  قطرهای پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلیمتر در کارخانه ساخته می شود.

– اتصال پوش فیت سیفون به وسیله المک بلند با  قطرهای پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده  و صد و بیست و پنج  میلیمتر موجود می باشد.

– اتصال پوش فیت سیفون به وسیله المک کوتاه با  قطرهای پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده  و صد و بیست و پنج  میلیمتر ساخته و تولید می شود.

– اتصال پوش فیت سیفون (معمولی یا پلیکایی) با  قطرهای پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود  و صد و ده  میلیمتر تولید می گردد.

-اتصال پوش فیت عصایی پشت بام با  قطرهای پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده  و صد و بیست و پنج  میلیمتر موجود می باشد.

-اتصال مخصوص درپوش تست با  قطرهای پنجاه ، شصت و سه ، هفتاد و پنج ، نود ، صد و ده ، صد و بیست و پنج  و صد و شصت میلیمتر در کارخانه ساخته می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *