انواع اتصالات پلی اتیلن

فروش ,قیمت و عرضه کلیه اتصالات پلی اتیلن اعم از اتصالات پلی اتیلن جوشی,اتصالات پلی اتیلن پیچی یا رزوه ای ,اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن در کلیه برندها با مناسبترین قیمت جهت خرید تماس بگیرید .

از اتصالات مختتلفی برای متصل کردن دو لوله ی پلی اتیلن به یکدیگر استفاده می شود. برخی از آن ها شامل موارد زیر می شوند. از تمامی این اتصالات می توانیم برای لوله های پلی اتیلن استفاده کنیم.

اتصالات حرارتی لب به لب، اتصال حرارتی بوشنی، اتصال به روش الکتریکی، اتصال با استفاده از واشر لاستیکی، اتصال به روش پیچی، جوش اکستروژنی و فلنجی.

در کل تمام اتصالات پلی اتیلن یک سری مزایای مشترک دارند دارای استحکام زیاد در برابر خوردگی، فشار و ضربه هستند. سطح آن ها صاف و صیقلی است که باعث می شود مواد در درون آن رسوب نکنند و همچنین هزینه ی نصب و حمل و  نقل آن ها هم پایین است.

 

اتصالات پیچی: این اتصالات قادرند تا فشار ۱۰ بار را تحمل کنند و جنس آن ها از pp (پلی پروپیلن) است. از این مدل می توانیم چندین بار استفاده و به همین دلیل بسیار به صرفه است و برای متصل کردن به آن می توا از سه راه ساده،سه راه ناف دنده، زانو،اتصال نر،اتصال ماده کمربند،چهارراه  استفاده کرد.

 

اتصالات جوشی: در این روش لوله ها به یکدیگر جوش داده می شوند و شامل سه راه ، زانو ، فلنج ، چهارراه ،گپ هستند و در صنایع پتروشیمی و نفت کاربرد دارند. شامل دونوع الکتروفیوژن و جوش لب به لب هستند که الکتروفیوژن در صنایع گاز و جوش لب به لب در آب و فاضلاب و آتشنشانی کاربرد دارند.

اتصال حرارتی بوشنی Socket Welded _ SW: در این روش ابتدا دو سر لوله را داخل یک بوشن قرار می دهیم سپس دو یر بوشن را به لوله جوش می دهیم.

جوش اکستروژنی: این مدل برای متصل کردن پلی اتیلن با پلی پروپیلن استفاده می شود. نحوه ی این اتصال با روش های مخلفی انجام می شود.

فلنجی: لوله ها با دیسک های بزرگ گردی فلنج نامیده می شوند به یکدیگر متصل می شوند این فلنج سوراخ هایی هم برای پیچ کردن برروی آن ها وجود دارد و بیشتر برای خطوط گاز کاربرد دارد. انواع فلنج ها بر اساس نوع اتصال و کاربرد متفاوت هستند و دارای انوع فلنج استیل کور، فلنج استیل گردن دار، فلنج روکار، فلنج دنده ای، فلنج فولادی تخت و فلنج اسپیلون هستند.

استفاده از واشر لاستیکی: برای اتصال لوله کاروگیت به انتهای منهول از واشر لاستیکی استفاده می شود.

 

شما می توانید تمام این اتصالات را از فروشگاه های اینترنتی با کم ترین هزینه و در کم ترین زمان خریداری کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *