انشعابات فاضلابی پلی پروپیلن

جمع  آوری و دفع فاضلاب از موضوعات مهم و مشکل و معضل عمده ی شهرداری های دنیا و ایران است و از عوامل مهم برای حفظ بهداشت و ظاهر تمیز شهر هم محسوب می شود و مانع از گسترش بیماری های واگیردار می شود و از آلودگی محیط زیست نیز جلوگیری می کند. مهم ترین لوله هایی که در سیستم های فاضلاب از آن ها استفاده می شود لوله ها و انشعابات دوجداره ی پلی اتیلنی کاروگیت هستند چون دارای عمر طولانی تر تا حدود ۵۰ سال هستند و سطح صاف و صیقلی تری دارند و در برابر اسید سولفوریک موجود در فاضلاب و جانوران جونده هم مقاوم از خود مقاومت نشان داده اند و انشعابات طبق استاندارد EN 1852  تولید و عرضه می شوند. لوله فاضلاب شامل انشعابات فاضلاب است که خدمات ملک شخصی و خطوط فاضلاب اصلی را حمل می کند که فاضلاب را از املاک در منطقه به کارخانه تصفیه فاضلاب منتقل می کند. با گذشت زمان، فاضلاب از طریق دگرسانهای اولیه و ثانویه با شفاف کننده ها و لجن های فاضلاب عبور کرده و از باکتری های مضر آزاد است و توانایی گسترش بیماری ها را از دست می دهد اپراتورهای وجود دارد که به شما این موضوع را نشان می دهد. به منظور اطمینان از آن در همه زمان ها، مردان به طور مداوم در حال اجرا آزمون هستند

انشعاب گیرر رزروه ای: این انشعاب برای خطوط فاضلاب کاربرد دارد و هم چنین خطوط کم فشار کابرد دارد و در اندازه های ۱۱۰, ۱۲۵, ۱۶۵و ۲۰۰ میلی متر موجود است و شامل چهار قسمت قطعه زینی، تنظیم کننده ضخامت لوله، مهره رزوه‌ای، بوشن اورنگی و واشر آب بندی است.

انشعاب گیری از فاضلاب باعث می شود مزایای فراوانی شامل اختصاصی شدن انشعاب فاضلاب هر ساختمان، منتشر نشدن بوی فاضلاب در منطقه، پائین آمدن هزینه نصب و مصالح ارزان تر، روش نصب ساده و آسان است.

انشعاب ها شامل انواع انشعاب آب و فاضلاب خانگی، انشعاب آب و فاضلاب مصارف اشتراکی( برای واحدهای مسکونی و مجتع ها) ، انشعاب مصارف عمومی(پارک ها، میادین و…) ، انشعاب فضای سبز، انشعاب تولیدی(کارخانه ها و…) ، انشعابات  مصارف  تجاری(برای کسب و تجارت) ،  انشعاب آب و فاضلاب  موقت ( برای مدت کوتاه و موقت) می شوند.

شما می توانید به راحتی این انشعابات را از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هم سفارش دهید و آن را در کم ترین زمان و با پایین ترین هزینه دریافت کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *