اتصالات پوش فیت پلی ران

اتصالات پوش فیت پلی ران

اتصالات طراحی شده برای لوله های پوش فیت پلی ران انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

 

لوله از نوع یک سر سوکت دار،  پوش فیت پلی ران

لوله های ارائه شده از نوع پوش فیت پلی ران که یک سر سوکت دارند همگی از جنس پروپیلن می باشند و خاصیت ضد حریق را در مشخصات خود دارند. این لوله ها در سایزهای متنوعی همچون ۴۰، ۵۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ در بازار قابل خریداری و استفاده هستند.

 

لوله از نوع دو سر سوکت پوش فیت پلی ران

این نوع لوله ها که از نوع پوش فیت پلی ران بوده و در دو سر خود سوکت دارند نیز همگی از جنس پروپیلن ساخته شده اند و خاصیت ضد حریق را به طور کامل دارا می باشند. این لوله ها در سایزهای ۴۰، ۵۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ در بازار ارائه شده اند و به وفور در پروژه های متعدد استفاده می شوند.

 

اتصال زانو کوتاه هشتاد و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال بسیار پرکاربرد به نام زانو کوتاه هشتاد و هفت درجه پوش فیت از نوع پلی ران کاملا از جنس پلیمری پروپیلن ساخته می شود و خاصیت ضد حریق دارد. این اتصال های زانویی در سایزهای ۴۰، ۵۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ تولید و عرضه می شوند و در تاسیسات ساختمانی بسیار پر کاربرد می باشند.

 

اتصال زانو بلند هشتاد و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال زانو بلند هشتاد و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران از جنس پروپیلن بوده و خاصیت ضد حریق را درون مشخصات فنی خود دارد. این زانوها در سایزهای مختلف ۵۰، ۷۰، ۱۰۰ و ۱۲۵ در بازار می توان یافت.

 

اتصال زانو شصت و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال زانو شصت و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران از جنس پروپیلن فرآوری شده می باشد و کاملا خاصیت ضد حریق دارد. این زانویی ها در دو سایز مختلف ۵۰ و ۱۰۰ در بازار موجود می باشند.

 

اتصال زانو چهل و پنج درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال زانو چهل و پنج درجه از نوع پوش فیت، پلی ران از جنس پلیمر فرآوری شده یعنی پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق بالایی دارد. این زانویی ها در سایزهای متنوع و پرکاربرد ۴۰، ۵۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵، ۱۶۰ در بازار یافت می شوند و در اکثر پروژه ها کاربرد دارند.

 

اتصال زانو سی درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال زانویی از نوع پوش فیت سی درجه پلی ران نیز کاملا از جنس پلیمری پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق بالایی دارد. این زانویی ها در سایزهای متنوع ۵۰، ۷۰، ۱۰۰ در بازار وجود دارند.

 

اتصال زانو پانزده درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال زانو پانزده درجه از نوع پوش فیت پلی ران از جنس پلیمری پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق دارد. این زانوها فقط در سایز صد در بازار یافت می شوند.

 

سه راه هشتاد و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال سه راه هشتاد و هفت درجه پوش فیت پلی ران از جنس پلیمر فشرده پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق بالایی دارد. این سه راهی ها در سایزهای متنوع ۵۰، ۷۰، ۱۰۰ در بازار موجود هستند و در پروژه های زیادی کاربرد دارند.

 

سه راه چهل و پنج درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال سه راه چهل و پنج درجه از نوع پوش فیت پلی ران از پلیمر با جنس پروپیلن با کیفیت می باشد و خاصیت ضد حریق بالایی دارد. این سه راهی ها در سایزهای مختلف ۴۰، ۵۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ در بازار پیدا می شوند.

 

سه راه تبدیل چهل و پنج درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال سه راه تبدیل چهل و پنج درجه پوش فیت پلی ران از جنس پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق دارد. این سه راه ها در سایزهای ۵۰-۷۰، ۵۰-۱۰۰، ۷۰-۱۰۰، ۱۰۰-۱۲۵، ۱۰۰-۱۶۰ در بازار یافت می شوند.

 

سه راه تبدیل هشتاد و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران

سه راه تبدیل هشتاد و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران از جنس فشرده پروپیلن می باشد و کاملا خاصیت ضد حریق دارد. این سه راهی ها در سایزهای متنوع ۷۰۵۰ و ۱۰۰۵۰ در بازار وجود دارند.

 

اتصال سه راه بازدید نود درجه از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال سه راه بازدید نود درجه از نوع پوش فیت پلی ران از جنس پلیمری پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق بالایی دارد. این دریچه های بازدید در سایزهای متفاوت ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ در بازار یافت می شوند و با همین اسامی به فروش می رسند.

 

دریچه بازدید تاسیسات از نوع پوش فیت پلی ران

دریچه بازدید تاسیسات از نوع پوش فیت پلی ران از جنس پلیمر فرآوری شده پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق بالایی در شرایط مختلف دارد. این دریچه ها در سایزهای مختلف ۵۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ در بازار وجود دارند.

 

اتصال تبدیل از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال تبدیل از نوع پوش فیت پلی ران از جنس مقاوم و فرآوری شده پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق بالایی در شرایط آتش سوزی دارد این تبدیل ها در سایزهای مختلف ۴۰-۵۰، ۵۰-۷۰، ۵۰-۱۰۰، ۷۰-۱۰۰، ۱۰۰-۱۲۵، ۱۲۵-۱۰ در بازار وجود دارند و با همین نام یافت می شوند.

 

اتصال چهار راه از نوع پوش فیت شصت و هفت درجه پلی ران

اتصال چهارراه شصت و هفت درجه از نوع پوش فیت پلی ران از جنس پلیمری معروف به پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق بالاییدارد. این چهارراه شصت و هفت درجه فقط در سایز ۱۰۰ در بازار یافت می شود.

 

اتصال رابط از نوع پوش فیت پلی ران

اتصال رابط از نوع پوش فیت پلی ران نیز از جنس پلیمری پروپیلن می باشد و خاصیت ضد حریق بالایی هم دارد. این رابط ها در سایزهای ۴۰، ۵۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ در بازار موجود هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *