ابعاد و مشخصات منهول پلی اتیلن

منهول در واقع به معنی آدم رو است و برای به عنوان محفظه دسترسی یو محفظه بازرسی و خدمات تعمیر و نگهداری در سیستم های آب، فاضلاب، تلفن و برق ، صنایع نفت،گاز و پتروشیمی و  در واقع برای اتصلات زیر زمینی استفاده می شود.برای این منهول ها دریچه هایی طراحی می شود که در صورت نیاز انسان ها بتوانند برای تعمیر و بازرسی از آن ها استفاده کرد. شکل ظاهری این محصولات به شکل یک مخزن فابریک طراحی شده است و به صورت عمودی نصب می شود.

خصوصیات و ویژگی ها

منهول ها از لحاظ مواد مورد استفاده در ساخت به انواع منهول پیش ساخته، منهول بتنی، منهول آجری، منهول های GRP ، منهول های پلی اتیلنی تقسیم بندی می شوند.

منهول های پلی اتیلنی نسبت به سایر انواع خصوصیات و ویژگی های بهتری دارند در قسمت ساخت و راه اندازی هزینه ی کم تری دارند. نصب آن ها آسان تر است، نیاز به ماشین آلات سنگین ندارند، در محیط های مختلف از جمله محیط های دارای رطوبت بالا قابل استفاده هستند و تغییر سایز آن به راحتی امکان پذیر و طول عمر بالاتری دارند، در برابر فشارهای مختلف ، سایش، میکروارگانیسم ها و جوندگان  مقاوم هستند و هم چنین قابل بازیافت نیز هستند.

از خصوصیات دیگر انواع پلی اتیلنی به مقاوم بودن آن ها در مقابل اشعه ی UV است و پله هایی هم برروی آن ها طراحی می شود.

 قیمت منهول پلی اتیلن

منهولهای پلی اتیلن دارای ابعاد مختلفی از یکدیگر میباشند و بر این اساس قیمت آنها متفاوت از یکدیگر میباشد قطر دهانه ارتفاع و تعداد منهولهای پلی اتیلن در قیمت نهایی منهول پلی اتیلن تاثیر گذار میباشد ضمن اینکه بسته به زمان نیاز منهولهای پلی اتیلن قیمت آنها نیز با توجه به شرایط بازار مواد پلی اتیلن و قیمت مواد در هر روز میتواند متفاوت از یکدیگر باشد در نظر داشته باشید جهت دریافت قیمت منهول پلی اتیلن ابعاد طولی ,قطر و تعداد مورد نیاز را جهت خرید منهول پلی اتیلن حتما در نظر داشتهه باشید . لذا جهت دریافت قیمت منهول پلی اتیلن با شماره های ما در تماس باشید .

نحوه ساخت منهول پلی اتیلن

نحوه ی ساخت این محصولات یا به صورت دستی و با استفاده از لوله های اسپیرال کاروگیت و یا با استفاده از قالب است. این مدل از منهول با توجه به خصوسیاتی که در در سطح گسترده ای در کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد اما در ایران کم تر استفاده می شود و بهتر است این جنس از منهول ها را جایگزین انواع بتنی آن کنیم. کف این محصولات به دو صورت ماهیچه دار و ساده ساخته می شوند و نحوه اتصالات با استفاده از واشر EDMP است و مقاومت حلقه ی آن SN=8 است. کلیه ی منهول ها به صورت مونتاژ شده به مشتری تحویل داده می شوند.

این منهول ها از ارتفاع ۱٫۲تا ارتفاع ۹ متری وجود دارند و در قطر های ۱۰۰۰ ، ۱۲۰۰ ,۱۱۰۰، ۱۵۰۰ و ۱۸۰۰  ساخته می شوند. ضخامت آن از ۱۰ میلی متر شروع می شود.

از نظر نوع عملکرد هم منهول ها به دو دسته تقسیم می شوند. ۱٫ منهول های گذر مستقیم. ۲ منهول های مکانیکی

شما می توانید به راحتی این محصول را از فروشگاه های اینترنتی سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *